Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ismerkednek szórakozóhel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ismerkednek szórakozóhelyeken az emberek?

Figyelt kérdés
Amikor úgyis tudják,hogy nem lesz belőle semmi.Miért pont ott kell ismerkedni ?

2012. júl. 24. 15:54
1 2
 1/18 ASOT ***** válasza:

mert megpróbálják mindenhol ahol csak lehet!

az esély mindenhol megvan rá...még ha egyes helyeken kicsi, akkor is.

2012. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mert részegek!
2012. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

Józaneszű gondolkodással a következő okokra tippelek:

1. Nem tudnak jobb helyet erre a célra. (fiatalkorban ez még nem is akkora gond)

2. Szerintük lehet belőle valami, és szokott is lenni belőle, meg amúgy is ilyenkor még hiszékenyek (vagy olykor kitartóak) ezek az emberek. :D

2012. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb ember éppen ezért megy oda, és emiatt jobbak az esélyek. Hogy mi lesz belőle, az más kérdés, de az első lépéseket könnyebb megtenni, és ez vonzó lehetőség.
2012. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
o.társamnak onnan van több mint 2 éves kapcsolata
2012. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 ASOT ***** válasza:
nekem a 3. komoly kapcsolatom jött össze egy szórakozóhelyről.
2012. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"nekem a 3. komoly kapcsolatom jött össze egy szórakozóhelyről."


Nekem a negyedik. Egy hét alatt. :D

2012. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 ASOT ***** válasza:

haha :)

neem komolyan, najó igaz lassan 4 évvel ezelőtt volt. :)


azóta csak 1-2 hetesek voltak néha néha. De csak amikor tényleg nem volt senkim!

De általában vagy tényleg "csak azért" mentem oda vagy 1-2 haver miatt.

2012. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne belőle semmi? Az első találkozásom a párommal egy koncerten történt (bár itt még nem beszéltünk). A második találkozás egy másik koncerten egy másik helyen, a harmadik egy koncert előtt. Ennek lassan 9 éve, és háromból kétszer részeg is voltam...
2012. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen részegen bátrabb az ember,úgy könnyebb.Hallottam már ilyenről hogy szórakozóhelyen ismerte meg az ember a párját,de nem ez a jellemző.Nem hinném hogy az emberek legfőképp ezért járnának bulizni.
2012. júl. 24. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!