Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi és viszlát. Mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi és viszlát. Mindig ez történik vajon miért?

Figyelt kérdés
eddig mindig az történt hogy 1 randi után vagy én vagy a másik fél lekoptatta a másikat 1x volt csak 2. randi ,de az is volt az utolsó ,mert csak szórakozni akart velem a pasi én meg már komolyabbra vágyom...pedig nem vagyok egy hárpia és csúnya sem ...persze nem vagyok tökéletes mert nem vagyok szép se csak olyan normális típus....velem van a baj?
2012. júl. 24. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
ha ahogy írod szórakoznak veled akkor biztos nincs veled semmi baj. a nők is szokták ezt csinálni. ilyenkor ne keseredj el.
2012. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 jin ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2012. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
16 vagyok . hát valószínűleg nagyon úgy néz ki pedig nem vagyok olyan lány akit könnyen meglehet kapni ...még is olyannak néznének?! mármint ezt most ne értsd félre ...nem kéretem magam ha valamit akarok azt megteszem,de én csak akkor teszek valamit ha tényleg eljön az idő rá...sz.val nem bújok senkivel csak úgy heccből ágyba első randin stb...
2012. júl. 24. 17:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez elég meglepő számomra, én a helyedben elgondolkoznék mi lehet a probléma, az én tapasztalatom, hogy a fiúk általában azért akarnak második randit.
2012. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát én már elgondolkodtam vajon mi lehet a probléma... velem?! de még nem jöttem rá...mert sokminden lehet ...lehet hogy nem jelzek annyira vissza közeledésre vagy ilyesmi mert nehezen nyílok meg ...de vajon ezért azt hinnék hogy nem érdekelnek..lehet vagy akármi más baj is lehet egyszer szívesen megkérdezném tőlük...de például volt olyan is hogy azért volt 1 randi mert utána végzett a suliba és hazaköltözött ...írta hogy ő szeretne tőlem többet csak a távolság stb...de én ezt csak akkor hinném ha tényleg tudnám hogy akár lejönne egy találkozásért...
2012. júl. 24. 17:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg arról van szó, hogy a pasik nem komoly kapcsolatot keresnek, hanem csak kalandot. És mivel rögtön lejön rólad, hogy nehéz megkapni, tovább is állnak. De ez nem baj, legalább a kalandorok látják, hogy behajtani tilos.


Ami a nyitottságot illeti: a randizásba is bele kell jönni. Nem úgy születik az ember lánya, hogy akármelyik pasit el tudja bűvölni.


24/N

2012. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
általában nem szokott kínos lenni a randi meg semmi én megmentem a helyzetet még ha a pasi nem is nagy dumás akkor is szóval tartom általában pedig én egy csendes lány vagyok,de alkalmaszkodom a helyzethez ,mert nem szeretem a kínos csendet főleg első randin másodikon már hagynám hogy minden menjen a maga útján ,de az első még is olyan hogy nem ismered a másikat és azért találkoztok hogy többet megtudjatok egymásról nem azért hogy csendben koslassatok egymás mellett
2012. júl. 24. 17:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány randiról is beszélünk?
2012. júl. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
körülbelül olyan 5-10 között
2012. júl. 24. 18:08
 10/10 anonim válasza:

Szerintem keresgélj biztos vannak akik komolyabb kapcsolatra vágynak

Am nekem a mosolygás nagyon bejön:)


15F

2012. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!