Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért történik mindig velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért történik mindig velem?

Figyelt kérdés

Egész jól elbeszélgettem a lánnyal, jól éreztük magunkat, majd megkérdezte tőlem, hogy mikor születtem és elment. Megkérdeztem, hogy miért, mondta, hogy mert bika vagyok és neki nincs hozzám türelme.

Volt egy randim, ott is jól éreztük magunkat a lánnyal, majd megkérdezte, hogy mi a csillagjegyem, mondtam, hogy bika. Komoly arcot vágott, onnantól fogva alig tudtunk beszélni, majd amikor megkérdeztem, hogy ez mégis miért olyan fontos neki, azt válaszolta, hogy az utolsó pasija is bika volt és szemét alak volt, biztos én is csak ki akarom használni, mert az összes bika ilyen...

Most ez WTF?! Valaki fizet nekik, vagy előre leszervezi nekem valaki ezeket a dolgokat, hogy szarul érezzem magam tőle? És amúgy is, mi a fenét számít az, hogy kinek mi a nyamvadt csillagjegye?


2012. márc. 24. 17:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Véletlen nem a randizáshoz írtam, bocsi.
2012. márc. 24. 17:03
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneken ne is gondolkodj, olyannal meg ne akarj kezdeni, aki a csillagjegyed alapján ítél meg.
2012. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Tűnj innen a GYK-ról te szemét kis bika.



Viccet félretéve, a lányok hülyék, szard le! :)

2012. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez mókás, de szerintem csak rossz egyedekkel találkoztál, szóval ne görcsölj ezen. :)
2012. márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Elég buta lányok lehettek. Ne foglalkozz vele. Keress olyat akit az érdekel te milyen vagy.
2012. márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne már, ilyen tuti nincs :D
2012. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát nem is kezdek velük, mert látjátok, szemét bika vagyok :D csak előre ezt nem tudom :D

Csak az a baj, hogy nem csak ez a két dolog volt..

Amúgy köszi a válaszokat :D

2012. márc. 24. 17:11
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes kis p!csák. Talán rossz helyen ismerkedsz, ha csupa ilyen idiótával találkozol...
2012. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Lehet :D de pl volt bnőmmel is azon vesztünk össze, hogy bika vagyok. Mondott valamit, én válaszoltam rá és mondta, hogy tipikus bika hozzáállás. Nem emiatt szakítottunk, csak mondtam neki, h nagy f@szság az ezoterika, ő meg a védelmére kelt, és volt ebből egy jó nagy vita :D
2012. márc. 24. 17:13
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha hat órával előbb születek én is bika lennék.Akkor én is szemét lennék.Ezt a hülyeséget.25/L
2012. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!