Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen cserepes virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen cserepes virágot vegyek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Sajnos a munkahelyén nincs váza, így csak cserepes virág jöhet szóba. Melyiket ajánljátok? (Nem vagyok túl tapasztalt a virágvásárlásban.)

2012. júl. 24. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
fehér orchidea. a legygönyörűbb
2012. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is orchidea.
2012. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gyönyörű, de azért az ára lehetőleg ne haladja meg az 1000-1500 forintot. Nem azért, mert csóró vagy fukar vagyok, hanem mert nem szeretném, hogy hivalkodónak érezze a kollégák, kolléganők előtt.
2012. júl. 24. 22:01
 4/9 anonim válasza:
Nem fogja ,,egyenesen imádni fogja.Az orchidea a nők kedvenc virága. :)
2012. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha meg odaállítasz egy egy szegfűvel, akkor a kollégák és kolléganők TE rajtad fognak röhögni, és bár nem vagy csóró vagy fukar, de ők azt fogják hinni! legyél úriember és vigyél orchideát. abból is vannak kisebbek, azok nem hivalkodóak.
2012. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Én a rózsát jobban szeretem, egy baja van az ilyeneknek, hogy nem bírják sokáig. Cserepes művirág is szép.
2012. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
művirááááág???? az a 20 században is extra ciki volt, hát még a 21-ben. szerintem le is tartóztanának érte :D XD
2012. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
KAKTUSZ
2012. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó fej akarsz lenni?

Vegyél egy vázát Neki, s abba egy szál virágot, ha szerelem akkor rózsa, ha nem igazán akkor tulipán, stb.

Nem Úr, aki nem herdál!!!

2012. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!