Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legjobb barátnőmnek is ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőmnek is ő tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy srác, nagyon tetszik, de a barátnőmnek is. Barátnőm nem tudja, hogy nekem is. Ő viszont folyton hangoztatja. Vagyis inkább csak utalgat rá. De ha összejönnék a sráccal, akkor megbántanám az biztos. A srác jófej, aranyos, ő is tudja, hogy tetszik barátnőmnek, de ő neki nem jön be.

Mit lehet most csinálni? Mondjam el barátnőmnek, hogy nekem is bejön a srác? Vagy kérdezzek rá, hogy mit akar a sráctól? Az nagyon átlátszó lenne nem?


2012. febr. 13. 21:00
 1/6 realrocknrolla ***** válasza:
mondd el, meg tudjátok beszélni ez barátság lényege ha nem érti meg akkor nem barát és szedd fel a srácot :D
2012. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer össze vesztem a legjobb barátommal egy ilyen témában, nagyon megbántam és elhatároztam, hogy soha többet nem "állhat" barátságunk közé egy lány. Kibékültünk és azóta is a legjobb barátok és társak vagyunk! Mindent megbeszélünk és sokszor ugyan az a lány tetszik nekünk, jókat beszélgetünk róla, közösen udvarolunk neki (külön-külön persze :D). A későbbiekben nagyon megfogod bánni, ha emiatt megromlik a barátságotok. A legjobb barátot nem lehet pótolni!
2012. febr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki hogy neked is tetszik a srac es ha igazan jo baratnod akor meg tudjatok beszelni anelkul hogy veszekednetek!
2012. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyonkell akkor "erősebb kutya b@aszik " alapon menjrá de ha nemérimeg a barátságot akkor beszéljétek meg inkább jobbanjársz
2012. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátnődnek előbb tetszett meg akkor neked tabu. A barátságkódexben ez áll.
2012. febr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
"előbb tetszett neki akk tabu" én is voltam már ilyen helyzetben, és a barátnőm nem hitte el hogy nekem előbb tetszett. Pedig nekem volt igazam, mert előbb is ismertem a srácot. Ezen nagyon összevesztünk, mert ő nem engedett. Én szívesen kibékültem volna vele, csak annyit kellett volna mondania h bocs neked volt igazad, de nem tette. Azóta kibékültünk, mert nem beszéltünk róla, de soha nem lettünk újra annyira jóba.
2012. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!