Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedés. Miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés. Miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés

Pár napja írtam egy lánynak, szinte azonnal válaszolt is. Tudom a keresztnevét, a lakhelyét és azt, hogy ősszel hova megy egyetemre. Természetesen ezeket ő is tudja rólam :) Mindketten komoly kapcsolatot szeretnénk, ez egyértelmű és ismerkedés terén is elég sok a közös bennünk. Már az adatlapján is írta, hogy nem fog azonnal találkozni senkivel, előtte ismerjük meg egymást a neten. Ezt teljesen megérem, nem egy félresikerült (vagy egyáltalán nem sikerült) randim volt már.

Tudnátok mondani olyan dolgokat, amikről lehet beszélgetni, nem túl sablonos és érdekes is? Nem hiszem, hogy ha a medúzák párzásáról írnék neki, lenne a dologból valami.


2012. júl. 25. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj magadról, arról gondolom nem nehéz.
2012. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem nehéz, persze de hogyan? Csak úgy simán kezdjem el felsorolni pl. a hobbijaimat és kérdezzek rá az övére?
2012. júl. 25. 15:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
először kérdezz rá az övére és utánna írd a sajátodat ha ő nem kérdezne vissza ;)
2012. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Egyetem és komoly kapcsolat???

Teljesen elment az eszed???

2012. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
már miért? egyetem mellett lehet jókat lazulni..
2012. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Arról, ami érdekel róla te f@sz!
2012. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Érdemes kérdezned nagyobb volumenű dolgot (tervek, célok, miért arra a szakra ment, ami), de úgy kérdezni, hogy közben állítasz is valamit, hogy legyen lehetősége visszakérdeznie ;-) Gyerekkorről stb. Remélem, hogy ezt a beszélgetést már smn-re vagy facebook chat-re tervezitek. Mert az fontos, hogy minél személyesebb vizekre tereld... e-mail-->msn/chat --> sms --> telefon (röviden) --> telefon hosszan --> találkozás

Amúgy meg aktuális témák kapcsán (pl. olimpia) sport, filmek... ajánlj neki valamit, h utána megvitathassátok, az élményt... Fontos, hogy pozitív élményeket kössön hozzád... Na, elég a duma, csináld! :)

2012. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sok szerencsét!:)
2012. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!