Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajbulikba leszbikusok járnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajbulikba leszbikusok járnak?

Figyelt kérdés
Most a szervezett csajpartykra gondolok, mint mondjuk az ösztrosokk meg ilyenek. Ilyenekbe leszbikusok járnak ismerkedni? Vagy a párjukkal mennek oda szórakozni? Vagy esetleg mindkettő?
2008. máj. 6. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csajbuliba értelem szerüen csak csajok mennek.Nos szerintem sok lezbi is megfordul ott,de néha mi is csaptunk 1-1 csajos estét a lányokkal,és akkor fiúk kitiltva.Csak mi csajok,és a pasik kizárva.Ha egy hapi oda akart jöni ismerkedni lekoptattuk.

Illetve lezbik nem csak egy csjpariban vannak.Pl 16 évesen egy szórakozóhelyen együtt táncoltam a haverokkal(mind fiú),és két lány nekem jött oda rázni a seggét és nem a srácoknak....

2008. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda, és derítsd ki!

Egyébként lehet olyan oka is, hogy végre jól akarják érezni magukat - úgy, hogy közben ne háborgassa őket holmi férfinépség :-/

Egy kis kikapcsolódás.

2008. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
nem feltetlenul...en 16vok,sok csajbuliban voltam,s meg 1lezbivel se talalkoztam(szerencsere)
2008. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ösztrora kb 99% leszbikus, ill biszexuális nők járnak, köztük lány párok, haverok, ismerkednivágyók, stb...

Más, rendszeres, csak lányoknak szóló buliról én nem tudok, - max ha a barátnőiddel csaptok egy görbe estét a srácok nélkül...

Amúgy ösztron se fogják megkérdezni az ajtóban, hogy kikhez vonzódsz, és szerintem meg sem fognak erőszakolni...:)

Ha gondolod, nézd meg! - Legközelebb szept. 27-én lesz...:)

2008. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!