Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha one direction rajongó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha one direction rajongó leszek, több esélyem lesz a lányoknál?

Figyelt kérdés
16/F

2012. júl. 25. 20:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%
NEM!!
2012. júl. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Miért nem? :S És ha Justin Bieber?
2012. júl. 25. 20:04
 3/28 anonim ***** válasza:
42%
NEM, NEM...
2012. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
37%
komolyan, ki gondolja manapság menőnek JB-t meg az a ván dájreksönt? szánalmas, idióta, szétnyálazott b*zik gyülekezete. néha még sajnálom is őket, mert a menedzserük, meg az ilyen alakok még jobban kényszerítik őket ebbe a szerepbe. hacsak nem 12 évesekkel akarsz kezdeni, hanyagold őket, mert TOVÁBBRA SEM JÖN BE A CSAJOK 90%-ának. az olyan, mintha a lányok kijelentenék, hogy a pasiknak csak és kizárólag a betonkemény szilikonmell jön be.
2012. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Kicsit irónikusnak szántam a kérdést. :) Csak már elegem van belőle, hogy mást nem látok a facebookon, mint one direction... A kőkemény szilikon mell rossz példa, ugyanis annak az ellentettje nem a one direction, vagy JB, hanem az izmos, kigyúrt, férfias pasik. :) Nem igaz?
2012. júl. 25. 20:15
 6/28 anonim ***** válasza:
70%
Mi a tököm az a One direction?
2012. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
nem úgy értettem. hanem arra, amikor a csajok azon rinyálnak, hogy a pasiknak sosem jó a természetes mell, folyton csak a plasztikázott a jó. néhány srác meg azon rinyál, hogy minden csaj ezekre az alakokra gerjed. köztük vontam egy párhuzamot. így már érthető?
2012. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
42%
ezzel nem, de ha nem vagy idióta hosszúszakállas hosszúhajú fekete darker, metál meg miegyéb ordítós zenét kedvelő, akkor 99 százalék.
2012. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Igen Koren így már érthető. :D

Ja és nem vagyok metálos. Szeretem a rock zenéket, de nem látszik a külsőmön. :D

2012. júl. 25. 20:25
 10/28 anonim ***** válasza:
80%
A lányoknál nem, de a búziknál biztos, cuncimókuskám...
2012. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!