Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeretlen lánnyal szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen lánnyal szeretném felvenni a kapcsolatot. Hogy legyen hozzá merszem, mit írjak?

Figyelt kérdés

Őőő van egy lány... tudom hogy csak alányokat szereti ,de nincs senkije.Nekem sincsen és nekem ő tetszik, van egy közös simerősünk ő mondta nekem h ő létezik...nos ez az ismerős igí többet nem segít igy magamra maradtam. Hogy legyen merszem egy idegen csajszit így megkörnyékezni? 17 közös ismerünk van. Nekem elég félős nyúl természetem van, ilyenekben béna vagyok..


Picit gáz a kérdés, de segítsetek:D 19l


2012. júl. 26. 18:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ha magadtól is rájössz,talán megérdemled a csajt..ha ezt nem tud megoldani,megtartani még annyira sem fogod tudni mint megszerezni..34F
2012. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Szerintem jelöld ismerősnek, ha elfogad az már jó jel:) aztán írj neki h örülsz h elfogadta, és szeretnéd jobban megismerni, ha lehetséges:) Aztán ha megadja a lehetőséget akkor tiéd a pálya:) Ez ilyen egyszerű, és egyáltalán nem nyomulós, és beválik a csajoknál;)


23/L

2012. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
remélem nem lesz kellemetlen helyzet, elvile gszeret valakit aki soha nem lehet az övé.. ezért félek bepróbálkozni meg esetleg nekem esik h ki aza közös ismerős:D no de. szerintem 1x élünk! köszönöm mind2 választ! Elsőnek is igaza van:)
2012. júl. 26. 20:29
 4/21 anonim ***** válasza:

hát először csak barátkozz össze vele ;)

szép lassan h lásd a jeleket

2012. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ez rendben van. Nekem csaka kezdő pics*nrúgás kéne,hogy merjek ráírni:D na meg hogy honnan ismerem me gilyenek, ezektől félek én. meg h kitől. nem akarom a csajt aki ajánlotta nekem h bajba kerüljön miattam:D nem szeretema knfliktusokat
2012. júl. 28. 23:19
 6/21 anonim ***** válasza:

én szivesen megadom a kezdő pics@n rugást ha megigéred h nem adod vissza :DD

nemhinném h ettől bajbakerülne.. viszont úgy sokkal könyebb elkezdeni és kevésbé gyanús :)

de pl nézhetsz az érdeklődési körei közt olyat ami közös és akk arra is lehet hivatkozni ;)

2012. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hmm ez is egy jó ötlet, csak sajna semmi olyat nem talltam pedig már kinyomoztam róla mindent:D
2012. júl. 28. 23:35
 8/21 anonim ***** válasza:
esetleg nincs msn v más címe amin névtelenül tudnál írni eleinte?
2012. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
néztem, nincsen csak facebook van. más elérhetőséget nem találtam
2012. júl. 29. 00:06
 10/21 anonim ***** válasza:

:/ hát akk nincs mit tenni mint ott rápróbálni óvatosan

hátha bejön :S

2012. júl. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!