Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszik egy fiú és szeretnék vele randizni de nem akarok nyomulni?!

Figyelt kérdés
Nem merek hozzá odamenni mert félek hogy kiröhögnek ugyanis a mi sulinkban ciki az ha mindenki tudja ki tetszik. Ráadásul harakszik rám és nem tudom miért, próbáltam vele megbeszélni de nem ment. És nem értem meg ugyanis régen olyanokat mondott nekem hogy egyszer lehet járni fogunk meg hogy alig várom h talizzunk és megcsókoljalak meg még olyat h tetszel nekem és ha idősebbek lennénk mondjuk 15-16 évesek feldugná a faszát!!! Mit tegyek???????

2012. júl. 26. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

WTH???

harag+szik= HARAGSZIK, nem "harakszik". Figyeld a szótövet kislányom, és akkor nem rontasz :P:P


ÉS egy ilyen trógerrel ne akarjál semmit "feldugná a faszát!!!" MI VAN??? Nem inkább "megbasználak"?? Na mindegy... Gyerekek vagytok még, legózzatok, barbizzatok, 15-16évesen majd kezdhettek valamit magatokkal, de nem azt amit ő szeretne (faszdugdosás)

2012. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Te nagyon stréber lehetsz!!! :\

Am csak hülyeségből mondta h feldugná a faszát de a többit komolyan mondta!!!

2012. júl. 26. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Járj olyan helyre, ahol kultúráltabbak vannak.
2012. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy egy fiú iránt aki ilyet mondott,akárcsak hülyeségből,hogy tudsz vonzalmat érezni,mert ez ordenáré nagy udvariatlanság...de a te dolgod.Ha nem kezdeményez,akkor meg kénytelen leszel te lépni
2012. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!