Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Am Srácok nektek tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Am Srácok nektek tetszenek a 170cm-185cm atlétikás csajok? És melyik tetszik jobban egy átlag máretű 150-170 cm magas vívó lány vagy amit előzőnek említettem atlétikás?

Figyelt kérdés
Az alkatra lennék inkább kiváncsi .
2012. júl. 26. 22:55
1 2
 1/16 anonim válasza:
Nekem személy szerint nem tetszenek a magas lányok, inkább az átlagos
2012. júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Az atlétikás szóba se állna velem, mert el van látva tökéletes testű erőművészekkel, akik minden edzés előtt / után bemelegítik belülről ha kell...Persze ha nem dupla akkora a karja mint nekem, és pont én kellek véletlen, akkor okés.


A vívó érdekes lehet. Te vagy az?

2012. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 MarkoG ***** válasza:
Az utolsó kommentelővel vagyok, azok az atletizálók szóba se állnának velem(190 cm, 67 kg...) ...de engem a külső nem izgat annyira, na jó igen...de ink vívó lány valahogy jobban vonz
2012. júl. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Inkább atletikások. Jobban illenek hozzám.
2012. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Annyi fontos nálam, hogy ne legyen magasabb mint én.

Van egy vívó haverom, aki állandóan meséli, hogy milyen nők vannak víváson, úgyhogy a vívó lányokra teszem a voksom :)

2012. júl. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csípnék egy ilyen atlétikás csajt.
2012. júl. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
alacsony lányokra bukok. persze nem a törpékre(kisemberekre vagy nemtom mi rá a szakszó)
2012. júl. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én szívesen boldogítanék egy magas, atletikus alkatú hölgyeményt... :)
2012. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
183 és 81 kg vagyok (20/f) tehát nagyjából azonos a súlycsoport. Ha nem két méteres a hölgy, akkor jöhet, de ez csak a jéghegy csúcsa, nem ez a lényeg. :)
2012. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Amugy atlétikás vagyok és van pár dolog am nem volt igaz amit írtatok amugy nagyon nehéz sport de nekem a magasugrás és a távolugrás megy majdnem megvolt az hogy kijussak az olimpiára am én 12 évesen voltam 170 cm most 188 cm vagyok 17 évesen
2012. júl. 28. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!