Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lányt választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt választanátok? Miért? (Képpel. )

Figyelt kérdés

Mindkettejüket ismerem már egy kis ideje , közös baráti társaság által.

Nagyon jól elvagyok velük. Kíváncsi vagyok melyikőjük szimpatikusabb számotokra. :)

Még egyik lányhoz sem közeledtem konkrétan. De tervezem :)


Első lányról tudni kell:

Könnyen megnyílik az új emberek előtt, önbizalmával nincs gond, mindenkivel egyből megtalálja a közös hangot, nagyon könnyen alakít ki barátságokat. Hobbija a hiphop tánc, amit elég intenzíven csinál. Sokat lehet vele hülyéskedni, a komolyabb témák általában hamar átváltanak valami könnyebbre. Annyi, hogy könnyen sértődik ha valami nem úgy történik ahogy kellene, ahogy láttam. Imád bulizni a 6 legjobb barátnőjével a mainstream helyeken. Olyankor elszabadul a pokol :) Ő nagyon pörgős típus. Kedveli a csúnya szavak használatát. A mának él.


Képe: [link]


Második lányról tudni kell:

Ő kicsit visszafogottabb személyiség, nehezebben nyílik meg az új embereknek. Neki több idő kell hozzá.

Szereti a csillagászatot, fizikát, tudományokat, általában naprakész a legújabb kutatások eredményeiből. Emellett fest, és nagyon jól! Szeret ő is bulizni, de inkább az underground helyeken. Fősuli mellett kickbox órákra is járt. Nagyon jó humorérzékkel bír, amellett hogy nagyon jól el lehet vele beszélgetni, csak sok idegen szót használ :) egyáltalán nem beszél csúnyát, mióta ismerem nem hallottam tőle egy csúnya szót se.. na jó 1x 2x max. :D Emellett nagyon szeret tanulni, nagyon sok terve van. mindig van valami elképzelése..


Képe: [link]


Hát így körvonalakban így lehet őket leírni. :)


2012. júl. 27. 14:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos örülnek majd, hogy fenyomtad a képeiket!
2012. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
De vicces lesz mikor megtudják (az egyikük legalábbis biztosan), hogy itt szerepel képpel és a te leírásoddal. Utána sok sikert az udvarláshoz.
2012. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

a másodiknak elég debil feje van.

de biztos megcsavargatnám a kis pélódat, ha az én képemet pakolgatnád fel és kérnél véleményt

2012. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Illuminált ***** válasza:
100%
sunázd meg mindkettőt, aztán majd kiderül...
2012. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
második, de ha rólam ekkora kritikával még képet is felraknának...
2012. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg inkább ez a két csaj tette fel a képet magáról, hogy tudják melyikük a jobb


Szarok vagytok mind a ketten

2012. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát figyi... Kétségtelen, hogy könnyebb helyzetben lennénk ha az első leírás a második képhez tartozna, a második leírás pedig az első képhez... Egyszóval, kép alapján helyesebb lány az első (de neharagudj meg ő sem kifejezetten szép), de a leírás alapján szimpatikusabb a második... Az első leírás egy igazi kis ribancra utal és még sértődékeny is, a második egy igen érzékeny, kedves személyiségre... Ez esetben másodlagos a külső... én a másodikra szavazok...
2012. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel szebb az első lány, de a személyisége miatt a másodikra voksolok.
2012. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szétkapnám a kis vöröset
2012. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Gáz, hogy másokról teszel fel ide képet

2. Gáz, hogy a GYK-sok véleménye alapján választasz barátnőt.


Elég gáz vagy. Egyiket se, kíméld meg őket magadtól.

2012. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!