Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy reménytelenül csúnya fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy reménytelenül csúnya fiú mégis hogyan tudna találni egyetlen egy lányt, aki esélyt adna neki az ismerkedésre és járna is vele?

Figyelt kérdés

MÁr fogalmam sincs hol találhatnék olyan kedves lányt, aki engedné, hogy megismerkedjünk a külsőm ellenére is. Kb. a lányok 99%-a, amint meglátja a képeim eltűnik és lelép egy életre, még tiltanak is, pedig semmit sem ártottam nekik csak csupán megmutattam hogyan is nézek ki valójában. Ilyekor elgondolkozok azon, hogy mitől ilyen szívtelenek a lányok, miért nem bírja megmondani, hogy max haverok lehetünk, mert nem vagyok este, miért kell úgy bánni velem, mint egy szörnnyel, egy bűnözővel, akitől menekül és undorodik. Ez csak nekem esik ennyire rosszul. Túl sok seb van már, amit a lányoktól kaptam. Már leadtam az igényeimet is, csak a lányok jelleme alapján választanék párt, ha kapnék esélyt. De, ha egy csúnyácska lány is a tökéletes herceget várja, akkor mégis hogy is lehetne párom?!


Na és nálam valóban a belső számít, mert láttam sok szép lányt, de amint tapasztaltam milyen jellemre, egyszerűen nem tudtam volna vonzódni hozzám, ha valami csoda folytán lett is volna esélyem nála.


Tényleg sok szép lány azt hiszi, hogy csak,mert szép külsőre, már minden fiút megkaphat, én sronda vagyok, szóval egy fajta rib@ncvédő pajzsom van a csúf külsőm által. Talán még meg is köszönném, ha nem hiányozna ennyire egy barátnő, egy társ az életemből és nem lennék ennyire reménytelenül szeretetre, szerelemre és szexre szomjas, én a ronda rút kiskacsa.



2012. júl. 27. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Pénz beszél!

ha az nincs és még randa is vagy, hát akkor marad az emma :)

2012. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor keres valami nagyon ronda csajt...de az is igaz hogy az elhízott 70-80 kilós nők is a vékony helyes vagy kigyúrt srácokat keresik így szerintem sok esélyed nincs ha az igazad akarod hallani!
2012. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ennél vékonyabb már nem is nagyon lehetnék...
2012. júl. 27. 15:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Hányéves vagy? képet kérek!!
2012. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetnél
2012. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Küldenél képet? Hátha tudnék segíteni:)
2012. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

szerintem (tudom h én az a rejtélyes 1% vagyok de szerintem 11 évesen és 70kg-os an nem a külsö számit de én olyan szerencsés vagyok h vannak akiknek tetszem és kedvesek velem annak ellenére hogy bün ronda vagyok...

de vannak olyan helyek ahol ilyen rondább és csak szeretetre vágyok járnak keress egy ilyen helyet!

és ne add fel mert ha nekem sikerült te is megtalálhatod azt a rejtélyes 1% ot !!! :))))

2012. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A lányok azok más tészták. Már elnézést, de én tudok nem is egy olyan ritka ronda lányt, akinek egyenesen jó pasija van. Szóval egy lány mindig kedvezőbb helyzetben van, mint egy csúnya fiú, de ez így van rendjén, ha pénzes leszek, akkor nekem is biztos lesz barátnőm, bár szomorú, hogy csak a pénzemért fognak tapadni rám a lányok. :/
2012. júl. 28. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!