Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet az, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy nagyon csúnya vagyok és mégis egy helyes fiú udvarol nekem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem kihasználni akar, mert akkor nem lenne ennyire kitartó. Nem merek belemenni a kapcsolatba, mert egyrészt nem illik össze a stílusunk. Én egy szerényebb, visszafogottabb lány vagyok, Ő pedig discos.

Mondtam már neki, hogy így nem, lehet belőle semmi, mert nem illünk össze és a baráti társaságunk is már.

Mindig kérdezem, hogy miért szeretné, ha járnánk és azt mondja, hogy nem találna még egy ilyen kedves és őszinte lányt, mint én.


Légyszives csak normális válaszokat írjatok! Arról nem tehetek, hogy csúnya vagyok.


2011. júl. 31. 23:59
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
85%
Nem biztos,hogy csúnya vagy lehet csak nincs önbizalmad.
2011. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
67%

Nem lehet,hogy egy idióta fogadás része vagy?

Hallottam már ilyenekről...

2011. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
4%
miért nem a kötelező olvasmányokkal foglalkozol?
2011. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
90%
kérdezd ki a barátait, ha csak dugni akar akk hagyd a pics@'ba, de ha úgy látod hogy komolyak a szándékai és még neked is tetszik, mi baj lenne belőle?
2011. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

Nem, mert ahol találkoztunk egy haverja sem volt ott és amikor először találkozunk, már akkor is bókolgatott.

Az alakom nem csúnya, sokak szerint szép, de az arcom csúnya :(

2011. aug. 1. 00:03
 6/43 A kérdező kommentje:
Mivel tartok az ilyen emberektől, így már az elején közöltem, hogy én nem vagyok olyan lány, mint akiket a discoban talál és tuti nem fogok lefeküdni vele.
2011. aug. 1. 00:04
 7/43 anonim ***** válasza:
50%

Képet magadról, (vagy olyan lányról neten akire nagyon hasonlitasz) és megmondjuk hogy csúnya vagy-e :D

És mi csúnya az arcodon?

Szerintem nincs csúnya lány(2-3 kivétel), a "Csúnya" lány vagy dagadt, ápolatlan, stb.

2011. aug. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
88%

mit jelent az h az arcod csúnya? ezt mások mondták vagy te találtad ki?

amúgy lehet h ennek a fiúnak pont a te arcod az esete

az is lehet h unja a diszkós életet és 1 nyugodtabb lánnyal akar megállapodni

2011. aug. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
57%

Pattanásos vagy?

Ha igen keress rá: Fabulon tini tonik...(ált. Rossmanban található)

nekem kurv@'ra bejött 1 pattanásom sincs mióta használom

ha meg nincs pattanásod, akkor nem lehetsz csúnya :D

2011. aug. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy könnyen kaphatónak tart, de az is lehet, hogy tényleg elege van a komolytalan csajokból és tetszel neki. Mondhatod neki, hogy járhattok, de lefeküdni még sokáig nem akarsz senkivel. (Nem tom, hány éves vagy.) Ha így is belemegy, akkor hajrá.
2011. aug. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!