Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ír így egy srác társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír így egy srác társkeresőn?

Figyelt kérdés
Szóval angolul volt megfogalmazva a bemutatkozása egy magyar oldalon, vidéki városban, a felhasználók 99 százaléka is magyar ahogy elnézem. Szerintetek miért ? külföldi nőt keres (csak nem írja le nyíltan), vagy csak így akarja tesztelni, hogy beszél-e a jelentkező nyelveket ?

2012. júl. 27. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rengeteg nő írt, igaz nem társkeresőn. Rejtély, hogy miért, de én nem írtam vissza nekik. Szerintem valami kamu.
2012. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy unatkozik vagy nagyképű és azt akarja bizonygatni, hogy ő mennyire okos.
2012. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
ja:d ezzel feszül, hogy ő milyen okos. Elég homályos elképzelései vannak a társkeresésröl, de sztem jol néz ki ezért irtál ki kérdést, mert érdeklődsz iránta.nahát.
2012. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nők is csinálnak hasonlót. Jön egy tört magyar nyelven írt levél, alatta ugyanaz angolul is. Ma már itt is kaptam egy ilyet, nem reagáltam rá. Ez szerintem mind kamu.
2012. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
kaptam én már google-al fordított levelet is XD
2012. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!