Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meghódítani egy félénk, visszahúzódó lányt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megtaláltam azt a lányt, akit kerestem külsőleg s belsőleg egyaránt :) Az egy gond az, hogy nagyon félénk, csendes és visszahúzódó. Ez alapjában véve nem gond, csak azért mert nem tudom megismerni. Élőben 0 esély, minden fiút kerül, ezért először kicsit neten szeretnék megbarátkozni vele; már sikerült így 1 lányt meghódítsak neten, s élőben csodálatos lett minden. De mit tegyek? Hogy lehet közelíteni? Minden építő ötletet és tanácsot várok! Köszönöm szépen! 16/F vagyok, s a hölgy:16/L



2012. júl. 28. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj vele először csak barátkozni, ne rohand le rögtön bókokkal. Ezt lehet személyesen is vagy neten keresztül. Aztán, ha már közelebb jutottál hozzá, jobban megismerted, utána kezdj el neki udvarolni. Én is ilyen voltam ennyi idősen, nekem ez tetszett volna. :)
2012. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen első az ismerkedés, barátkozás. Másképp én 1 lánnyal sem tudnám elképzelni :)
2012. júl. 28. 13:15
 3/7 anonim válasza:
Szerintem, csak menj oda hozzá. Próbáljatok valami közös témát találni, ha esetleg fennt van valami közösségi oldalon, vagy ilyesmi, tudd meg, mit szeret. Mondd, hogy te is azt szereted, olvass utána, kezdj el vele élőben beszélgetni, és mikor úgy gondolod, eléggé ismer, akkor: "Eljönnél velem kávézni?", vagy ilyesmi szöveggel együtt tölteni egy kis időt, aztán szerintem már tudni fogod :D
2012. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát az élő ismerkedés olyan 1-1 és fél hónap múlva lesz, akkor megyünk arrafelé. De addigis szeretnék vele beszélgetni. FB-on fent van, 12 lányt elfogadott tegnap óta, de engem nem. :(
2012. júl. 28. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy bármelyik másik lányt: jól kell kinézni vagy gazdagnak kell lenni. Amúgy ha minden fiút kerül, akkor valszeg a Brad Pitt szint környékén van a mércéje, szal nem sok jót tudok jósolni.
2012. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos vagy, ha ennyi időt szánsz egy lányra, a legtöbben hagynák a fenébe. Írj neki Fb-n üzenetet, hogy bejelölted, és akkor vissza kell jelölnie :) és jó ötlet a eten beszélgetni, ott biztos bátrabb lesz, és utána hívd el valahova élőben. Hajrá :D 17/L
2012. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bátorítást. Már kezd alakulni lassan, bármennyit várnék Érte és Rá:) Igen, neten biztos jobban megy, s élőben már nem annyira meglepő majd... én sem vagyok 1 bajnok az ilyenekben. De megéri. Csak nagyon nehéz... nehéz.
2012. júl. 31. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!