Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellenek a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellenek a lányoknak az érzelmes, megértő, szeretnitudó, visszahúzódó, nem társaságközépponti fiúk?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 20:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
mert ok alta;aban felenkek es nem kepesek viccesen, hatarozottan egnyilvanulni. es nem kezdemenyeznek talan.
2012. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
ááá ez nulla
2012. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 ASOT ***** válasza:
60%
mert ez a mit leírtál már így unalmas, eleve végigolvasni unalmas...gondolj bel a valóságban ha ez mind ottvan egy fiúban az kissé unalmas nemde?
2012. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, én is azt hittem, hogy ezek a tulajdonságok jók.

Mert én is ilyen vagyok.

De ráébredtem, hogy változik a világ, változnak az emberek, szokások, etikettek... így hát nekem is változnom kellett.

Ha nem változol és nem haladsz a korral, örökre ott fogsz maradni ahol most vagy és abból semmi jó nem fog kisülni.

És majd fogod a fejed mint én 20 évesen,hogy mégis mi a jó büdös francot csináltam 6 éven keresztül!!!!!!!!!!!!!


a mai lányoknak tudod mi kell?

ezeknek az ellentéte.

amitől félsz!

olyanná kellene válnod.

igen...minden bizonnyal.

2012. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

A barátom ilyen :) Legalábbis az "átlagemberekkel". Mikor megismertem, azt gondoltam, "háát ez a gyerek nagyon jó fej, de unalmas." Aztán megismertem, és rájöttem, hogy azokkal, akik közel állnak hozzá, teljesen más. Egy humoros, értelmes ember, imádom a társaságát. :D

Szóval sokszor azt mondják az ilyen fiúkra a lányok, hogy unalmas. A fiúk meg nem kezdeményeznek.. pedig ha a lányok megismernék őket, lehet, hogy rájönnének, milyen jó fejek tudnak lenni a visszahúzódóbb pasik is. :D

18/L

2012. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
87%
Mert nem akarnak egy FAKANÁLLAL párkapcsolatban élni.
2012. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
60%

Szánalmas megjegyzéseket bőven látok itt.Most sincsen hiány belőle.

A kérdésre a válasz:

Én szerintem ilen tipusu fiu vagyok,kezdeményeztem is,egyszerüen lenézik az ilyen fiukat akik ilyenek,vagy semmibe veszik/levegőnek nézik.

2012. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
20:24 igazad van!
2012. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

A lányok izgalmas, érdekes pasikat keresnek, akik kitűnnek a tömegből. Színészkedj egy kicsit, hogy megnyerd a nőket, utána mutass az igazi énedből darabokat, ha már jobban összemelegedtetek.


21F

2012. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló teljesen egyetértek veled, én is nemrég döbbenten rá (nemrég volt a 20. szülinapom és akkor ) , nagyjából én is a fentiek közé tartoztam.Megértő,szeretnitudó,visszahúzódó,udvarias,a csajokkal mindig kedves voltam,komoly kapcsolatot szerettem volna mindig is :O , sosem bunkóztam velük,nem veszekedtem velük, nem cigiztem,nem piáltam, erre a 19. szülinapomon (1 éve ) döbbentem rá hogy itt állok (most már 20 vok) évesen sosem volt barátnőm,szűz vagyok ezzel a viselkedéssel.

Szóval én is ezt tapasztalom, hogy tök az ellentéte kell nekik ezért azóta keményen próbálok megváltozni, tolom a bulikat piákat ezerrel, ha egy szemét bunkó kell nekik, nehogy már megtagadjam tőlük..... 20/f

2012. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!