Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után érdemes ujra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érdemes ujra rákérdezni hogy járunk-e?

Figyelt kérdés
1 hét ismeretség után rákérdeztem, de azt mondta vonzodik hozzám, de csak barátkozni akar mert a volt barátjával 2 éve szakitott de még nem teljesen felejtette el, azóta megyek utánna mindenhova és nem tiltakozik , ajándékot vett nekem meg moziba is elhívott a nő, érez valamit vagy csak játszik velem?
2012. júl. 29. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne siettesd, szerintem a dolgok jó irányba haladnak. Sőt, még azt mondanám vegyél is vissza egy kicsit, mert lehet ha kevesebbet kapna belőled akkor jobban haladnál. Kevesebb néha több
2012. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A "legyünk csak barátok" jelentése: nem vonzod be a hölgyet szexuálisan.
2012. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó de akkor miért hív el mindenhova, kirándulni stb, miért vesz nekem ajándékot , miért nem koptat akkor le, ha nem akar semmit?, nem értem.
2012. júl. 29. 10:30
 4/7 anonim ***** válasza:
A csak barátkozni akar szöveg nem nyerő, szerintem nem sok esélyed van. Főleg, ez a " a volt barátjával 2 éve szakitott de még nem teljesen felejtette el" szöveg nekem oltári nagy kamunak tűnik. Ez csak akkor lehet, ha még mindig szereti, de akkor meg ugye megint nincs esélyed. Ha meg nem szereti már, akkor csak kifogásnak hozta fel ezt a dolgot.
2012. júl. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen lehet hogy kamuzik, akkor felejtsem el?, pedig azthittem van esélyem, mikor meglát mindig mosolyog , meg moziba hívott meg kirándulni, meg nem ráz le ha vele megyek, ajándokt vett már nem 1-et nekem, nemtudom mit csináljak hogy megtudjam mit akar tőlem.
2012. júl. 29. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Régen egy lúzer voltam csajozásban, pedig mindig voltak ilyen lány barátaim, szépen elszálltak az évek és még csak nem is csókolóztam, nem hogy a többi...


Aztán kaptam egy nagyon jó tanácsot:

"Ne barátkozz lányokkal!"


Azóta ezt mindig betartom, nem fecsérelek időt, energiát ilyen lányokra, most már nőkre.

Nem lettem egy Casanova, de normálisan tudok ismerkedni, flörtölni, kapcsolatot kialakítani, stb.

2012. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor ne is probálkozzak? ugyse lesz semmi? mert halottam olyat is hogy barátságból lehet akár több is.....
2012. júl. 29. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!