Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik valaki és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik valaki és nem tudom mit csináljak. Adnátok tanácsot? (de légyszi ne hülyeséget írjatok, vagy esetleg, mert elírtam valamit, hanem, ha írtok akkor már normálisat)

Figyelt kérdés
Még régebben én hoztam össze a barátnőjével mert akkor még nem tetszett.Azóta már szakítottak és valahogy nagyon megtetszett és egész jóba lettünk, sokat beszélgettünk, csomócsor mondta hogy milyen szép vagyok, de amikor poénból megkérdeztem hogy akkor tetszem? Azt mondta, nem, csak szép vagy.Nem voltam benne biztos, hogy akkor ez mit is jelent, mivel szerinte kicsit hisztis vagyok..utána kicsit összevesztünk..(nem emiatt, hanem egy hülyeségen) Azóta nem beszéltem vele és nem tudom mit csináljak..még azt sem tudom biztosan hogy most tetszik e nekem vagy nem...még sosem tetszett nekem senki se, mert nem érdekeltek úgy igazán a fiúk, sohasem foglalkoztam velük.

2012. júl. 29. 20:07
 1/5 anonim válasza:

szerintem cselekedj gyorsan ne b*zd el úgy mint én.

ha akarod de tényleg nagyon akkor cselekszel hívd fel, oszt. társad mondd neki hívd félre ha nemet mondd elmondja a haverjainak és azok legalább megtudják hogy van egy jócsaj és éppen szabad;)

önbizalom önbizalom ÖNBIZALOOOOOM

f/14

2012. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2012. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi,remélem tényleg meg merem neki mondani és nem ilyedek meg az utolsó pillanatban!:)
2012. júl. 29. 20:19
 4/5 anonim válasza:
Sok sikert!
2012. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már olvastam és ott én lennék a 3. válaszoló:D tanácsokat tudok másoknak adni csak magamnak nem..:/ :D
2012. júl. 29. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!