Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyeség az egész. Nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség az egész. Nem?

Figyelt kérdés
Mivel magas, szőke hajú, kék szemű vagyok, elvileg jól nézek, a lányokban a belső szépséget keresem, azt mondják elvileg tapadniuk kéne rám. ahhoz képest..

2012. júl. 30. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy elvileg jól nézel ki? én meg elvileg gazdag vagyok
2012. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én elvileg tudok repülni.


Üdv,

Télapó.

2012. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mármint sokan mondták már nekem.
2012. júl. 30. 16:35
 4/11 A kérdező kommentje:
tényleg, kötekedni már elvből muszáj amúgy? -.-''
2012. júl. 30. 16:36
 5/11 ASOT ***** válasza:
22%
jajj istenem....max a kislányok akiknek lefekvés előtt tündérmeséket olvasnak aminek a végén eljön a szép szőke herceg....
2012. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tolj fel egy képet. Kiderül, hogy mi a gáz.
2012. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor mi a probléma? ha jól nézel ki hajrá
2012. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az hogy kûlsõre megnyerõ vagy nem elég ahhoz,hogy tapadjanak rád a lányok.Legyen hozzá eggy taroló szövegelésed,legyél olyan cuccokban amik elõnyösek,nem összevissza öltözködés,aztán tapasztald ki kinél vagy nyerõ.Meg anyámasszonykatonája se legyél.
2012. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tehát nem tapadnak....,a külső nem minden.Én is szoktam csodálkozva nézni mikor egy átlagos vagy egy kicsit nyomibb srác egy full jó nővel sétál kéz a kézben... Ezért mondom nem minden a külső,ha közben nincs stílusod,egyéniséged,humorod ezekre vevők leginkább a csajok..,akinél csak a külső számít...,hát az olyan is.
2012. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ezek teljesen alap dolgok amik meg is vannak bennem. nem feltételeztem hogy külön le kell írni. belülről tudom hogy szép vagyok. magabiztosságom is megvan. csóró vagyok szóval ruhákra nincs nagyon pénzem.. viszont ami van az nagyon passzol. és amúgy se attól lesz valakinek barátnője mert márkás ruhákba jár.
2012. júl. 30. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!