Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az gáz, ha mondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, ha mondjuk ismerkedésnél amikor leszólítok egy csajt, akkor az első kérdések között megkérdezem azt is hogy hány éves?

Figyelt kérdés
Én 24 vagyok és leginkább a 18-23 évesek jönnek be, de túl fiatallal meg nem akarok kikezdeni.
2012. júl. 31. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
igen egy kicsit, nem kell kérdezni, csak látod nem? később kiderül úgyis
2012. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Jobb túllenni rajta az elején, csak hogy tudja az ember, hogy kihez van dolga. Én is szeretem tudni a legeslegelső pillanattól, hogy hány éves a pasi.

18/L

2012. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a kislányosabb arcú csajok tetszenek és én nem tudom eldönteni, illetve nincs ehhez érzékem, hogy ránézésre megmondjam valakiről hány éves.
2012. júl. 31. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd nyugodtan, nem hiszem, h gond lenne:)
2012. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a mostani lányoknál nem igazán lehet eldönteni, hogy hány éves... 14, és kinéz minimum 20-nak, szóval nem, egyáltalán nem gáz...:)) 18/L
2012. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
egy csajtól nem illik megkérdezni hogy hány éves!hát látod rajta hogy körülbelül mennyi lehet!
2013. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!