Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok. Mien témákat szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok. Mien témákat szoktatok felhozni a kínos csend elkerülése érdekében? Mondjuk ismerkedésnél, vagy első randikor, amíg még nem nagyon ismered és nem tudod, potossan mit is szeret.

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
válasz: hmm-hmm
2010. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a kérdés jogos.

a válasz végtelen,pontosan csak te szabsz határt neki.

de soha ne azt nézd hogy kiszolgáld a lányt a beszédtémával

inkább légy önmagad,és őszinte.

szal a téma az legyen ami benneteket érdekel,erre viszont csak te adhatsz választ

2010. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én semmit:D:D ha nincs mit mondanom, akkor csendben vagyok, nem beszélek feleslegesen, mert olyankor általában csak hülyeségeket lehet mondani szerintem, sőt szerintem azt meg is érezni, az ilyen kényszeredett kérdéseket, és szerintem az gázabb, mint a csend.
2010. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem érzek kínos csendet egyszerűen nem érdekel ha párpercig csönd van.Nem is nagyon volt ebből problémám még.Azért kínos mert te úgy állítod be magadnak.
2010. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

sztem meg nézz a szemébe olyankor

ha meg nem néz visza akk télleg kinos csend XD

2010. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg kérdeztem tőle, hogy mit gondol arról, hogy az amerikai kormány tagadja a rosewell-i ufóbalesetet. Erre elmosolyodott és folytattuk valami másról. És egyébként is, ha nem tudsz mit mondani, mond hosszú körmondatokban, latin szavakkal teletűzdelve, hátha nem veszi észre.
2010. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!