Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy csúnya fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy csúnya fiúnak kinél van nagyobb esélye, milyen jellemű, alkatú, korú lányoknál?

Figyelt kérdés
Olyan fiú vagyok, aki szeret szemezni lányokkal, de tudja, hogy nincs értelme kezdeményeznie, mert a külseje miatt úgyis csak elutasítanák. Szóval neten próbálkozom általában, de ott sem jött még össze semmi sem. Ezért is kérném a tanácsotokat, mert már nem tudom hol találhatnék egy rendes lányra, aki elfogadna így is engem.

2012. júl. 31. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Idősebb nőknél próbálkozz, akik kövérebbek.
2012. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
idősebb, kövér, anyáskodó típusú nőknél.
2012. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
képet
2012. júl. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A neten csak önértékelési problémás nőket találsz. Érdekes összefüggés, de igaz, hogy a csúnya, meg átlagos nők belül is romlottak, rohadtak a jellemüket illetve. Hiszen, csak a sz.art kapják. Úgyhogy, ha értelmes párkapcsolatot akarsz ,akkor maradnak a szép nők :D
2012. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én átlagos nő vagyok, kedves utolsó, de gyönyörű pasim van!!! Eszméletlen helyes!!!
2012. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És? Ennek mi köze van ahhoz, amit írtam?
2012. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Képet csak priviben küldök, ha érdekel valakit milyen ronda vagyok. De a tények magukért beszélnek.
2012. júl. 31. 19:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem érdekel, ne mtudom elképzelni h miért tartod rondának magad (26/f)
2012. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden lánynak más jön be.Láttam már szép lányt és csúnyább fiúval is,rengeteget. Szóval nincs meg az a szabály,hogy a kövérebb,csúnyább nőknél kellene próbálkoznod szerintem..
2012. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!