Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EgylĂĄny kérdése:

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy megtaláltam életetm szerelmét?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és van egy 21 éves barátom akit chat- en ismertem meg már találkoztunk 2 alkalommal nagyon rendes a srác, nagyon aranyos. Az a probléma hogy az én szüleim nagyon fognak legfőkképpen apum nem tudom hogy mondjam el neki. Nem is engednek el sehova se városba se bulikba egyszóval nagyon nagyon fognak. És igy hogy nem engednek el sehová igy nem tudom hogy mondjam el szüleimnek hogy van egy barátom. És igy titokban nem tul jó találkozni mert fáj mindkettőnknek a búcsúzás és nagyon rossz hogy csak ritkén tudunk találkozni. Szeretném nagyon ha hivatalosan is eggyüt lehetnénk csak nem tudom hogy kellene közölnöm ezt a szüleimmel.

2012. júl. 31. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Megtaláltam életem szerelmét... Én így mondanám.
2012. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ASOT ***** válasza:

kb így :) ahogy írtad.


De ne csodálkozz ha csak mosolyogni fognak rajta...

2012. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Így: Anya, apa, tini vagyok, a hormonjaim dühöngenek, és úgy érzem, hogy megtaláltam életem szerelmét, ami lehet, hogy max 4 évig tart, ha mindketten akarjuk, de legalább nem napi szinten váltogatom a szexpartnereimet, mint a korombeliek. Ugye nincs ellenetekre?
2012. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne mond el, hogy chaten ismerted meg.xD Az a szülők rémálma. Ha keményen fognak, akkor ajánld fel, hogy bemutatod, akármi, de semmiképpen ne titkold.
2012. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és hogyan ajánljam fel? egyszerüen állitsak eléjük hogy anya, apa szeretném bemutatni a barátomat
2012. júl. 31. 20:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Na, így is van. Odaállítasz a sráccal, megmondod, hogy ő itt a barátod.
2012. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mutasd be, ismerjék meg. ha megbízhatónak találják könnyebben elengednek majd vele ide-oda, nem kell majd titokban találkozgatni. szerintem.
2012. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de nem állithatok vele csak ugy oda mert nagyon fognak és mit mondjak honnan ismerem?
2012. júl. 31. 20:27
 9/12 anonim ***** válasza:
De, odaállíthatsz.
2012. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mint korábban emlitettem nagyon fognak nem mehetek sehová sem se buliba sem sehová kb olyan mint egy börtön csak azért mégis csak másabb. szóval szeretném ha betudnám mutatni de mint korábban ez egyik válasziró irta hogy ne mondjam el hogy chaten ismerkedtem mert az a szülők rémálma. szóval akkor hogy vigyem oda ha nem mehetek sehova és azt sem mondhatom hogy chaten ismerkedtem meg vele. akkor mit csináljak? segitsetek kérlek nagyon fontos lenne mert nagyon szeretjük egymást viszont nem jó hogy igy titokban tartjuk.
2012. júl. 31. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!