Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EgylĂĄny kérdése:

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy megtaláltam életetm szerelmét?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és van egy 21 éves barátom akit chat- en ismertem meg már találkoztunk 2 alkalommal nagyon rendes a srác, nagyon aranyos. Az a probléma hogy az én szüleim nagyon fognak legfőkképpen apum nem tudom hogy mondjam el neki. Nem is engednek el sehova se városba se bulikba egyszóval nagyon nagyon fognak. És igy hogy nem engednek el sehová igy nem tudom hogy mondjam el szüleimnek hogy van egy barátom. És igy titokban nem tul jó találkozni mert fáj mindkettőnknek a búcsúzás és nagyon rossz hogy csak ritkén tudunk találkozni. Szeretném nagyon ha hivatalosan is eggyüt lehetnénk csak nem tudom hogy kellene közölnöm ezt a szüleimmel.

2012. júl. 31. 20:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Legyél már határozott. Az van amit mondasz, ő a te barátod és "szereted" őt ha tetszik nekik ha nem.
2012. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

pl, suliból hazaj9vet ismerted meg stb. légy kreativ.:D


anno anyám ezért ment férjhez 18 éves korában h ell tudjon menni otthonról, őt se engedték el sehova +egyebek, de hát az még a 80-as években volt...

2013. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!