Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy hiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy hiába tudom most már, hogy több lánynak is bejöttem/bejövök, akkor mégis miért vannak bennem gátlások és félelmek a lányoktól még mindig?

Figyelt kérdés

Igazából nagyon sokáig azt a baromságot meséltem be és azt hittem, hogy ronda vagyok és egy lánynak sem kellek sohasem, emiatt a középsuliban egyáltalán nem is kezdeményeztem a lányoknál, általánosban meg még nem volt megérve kapcsolatra, inkább tanultam. Ellenben középsuliban is voltak jelek, hogy sok lánynak bejövök, sőt nem is csúnya, hanem egyenesen szép lányoknak, én mégis egy gyökér voltam és csak azt hangoztattam, hogy ez nem lehet igaz, biztos csak félreértés, hiszen csúnya vagyok, kinek is kellenék. Erre fel ma már tudom, hogy baromság és nem is vagyok olyan csúnya, van esélyem lányoknál, de nagyobb probléma volt az önbizalomhiány okozta félénkségem és a sok gátlás meg az, hogy jó fiú voltam, így persze, hogy nem voltam valami vonzó még, ha külsőre bejöttem is lányoknak.

Ma viszont úgy tűnik még mindig ott van bennem a félelem a lányoktól és azt hiszem, hogy más jellegű egy kicsit, de inkább a tapasztalatlanságom szégyellem, hogy még csókolózni sem tudok józanon, csak részegen smároltam eddig és fogalmam sincs, hogy tudtam, arra sem emlékzenék, hogy pontosan hogy történt, ha haverok nem mesélik el. Na mindegy, a lényeg, hogy valami nagy baj van velem, lehet gyogyós vagyok, pszichiátriai eset?!



2012. aug. 1. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te én vagyok? :D
2012. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagy én vagyok te? :D
2012. aug. 1. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt jól megbeszéltétek:D mindenesetre én nem lehetek ti mert lány vagyok:DD
2012. aug. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szeritem nincs is semmi kérdés, mert olyan mintha a leírásban teljesen kifejtetted volna azt, amit válaszként várhattál.
2012. aug. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!