Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 körüli nők! Mik azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 körüli nők! Mik azok a kérdések amiket társkeresős randin feltesztek / feltennétek?

Figyelt kérdés
Olyannak,akinek nincs gyereke és van munkája.
2012. aug. 2. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a legfontosabb hogy hogyan képzeli el a jövőjét. ha ez nem passzol akkor ugysem működne a dolog, aztán hobbik mit szeret csinálni szabad idejében ilyesmi.
2012. aug. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit szeret csinálni,mi a hobbija,szeretne e gyereket,volt e már komoly kapcsolata,ha igen mennyi,és mennyi ideig tartott,szereti e az olyan dolgokat amiket én ,pl én szeretek kirándulni utazgatni világot látni tehát ilyen dolgokat is kérdeznék, milyen társat szeretne ő,milyen tulajdonságok fogják meg egy nőben,mikor küld magáról képet,ha eddig nem küldött, ha tetszik akkor én is tetszem e neki a fénykép alapján,ha igen és szimpatikus a válaszai alapján várnám ,hogy ő elhivjon egy találkára,ha esetleg nem tenné céloznék rá,hogy szívessen taliznék vele:)
2012. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én nem társkeresőzöm, de hány kg., milyen alkat, és milyen kerek a popsija? ;D


Illetve tud-e főzni, mert az a gyengém!

És ne legyen hisztis. :)

2012. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!