Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak más 17-18 éves fiúk is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak más 17-18 éves fiúk is ilyen helyzetben? :/

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim és soha nem is vtak. Sokáig nem zavart, de kb. 2 éve depressziós vagyok ez miatt. Nagyon zárkózott vagyok + mindenki lenéz. Minden ismerkedési próbálkozásom kudarcba fulladt. Barátnőm se volt még. Magányos vagyok. Csúnya vagyok nagyon. :( Fog ez majd változni? Van erre megoldás? :(


18/F



2012. aug. 2. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, sajnos a mai világban, az emberek nagyrésze kiközösít,válogat,meg ilyenek. én ezt arra értem hogy ha nemvagy "jócsávó-nagymenő" nincs pénzed-meg kocsid, meg nemjársz buliba akkor a többség irányából tojnak az emberek a másikra.. meg nincs sok igazi barátság, vagy őszinte szerelem legalábbis idáig ez a tapasztalatom. persze vannak kivételek ,amit megfogsz találni teis. ne hagyd hogy ez a kutya világ elrontsa a kedved. a kudarcok pedig nemcsak rajtad múlottak hanem azokon is akikkel próbáltál kapcsolatot teremteni, úgyhogy ne okold magad. Lehet szimplán rossz környezetben vagy, ahol ilyenek az emberek. erre tudok énis példát mondani! A magány nagyon rossz társaság ezért zárd ki az ajtódon :) ! Ha beszélgetni akarsz akkor írj rám.
2012. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem sincs nagyon sok barátom.Aztán meglett a jogsim.Elkezdtem motorozni.Találkozgatni más motorosokkal.

Beléptem egy klubba,így rengeteg ismerősöm lett.Gyakran segítek nekik szerelésben,ők is segítenek.

Neked is kéne találni valami hobbi szerűséget.

Amúgy sincs barátságban csúnya nem csúnya viszony :)

2012. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt csak pár haverom de most hogy animézek, és eljárok berúgogatni, vmint jön az egyetem így sok haver van és még jó barátból is több!

f18

2012. aug. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én ezzel a "berúgással" neméppen értek egyet, jó ez egyéntől függ meg nézőponttól..

De viszont a hobby, sokminden újat tud hozni az életbe. PL egy fotózás, vagy motorozás, énis mindkettőt nagyon imádom :) és sok jó emlékem füződik hozzá!

20/F

2012. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor irj nekem,megbeszéljük :)
2012. aug. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!