Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Ti mit mondanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti mit mondanátok a lánynak ilyen helyzetben? Elhajtanátok vagy mi? Segítség!

Figyelt kérdés
Az van h nagyon szerelmes vagyok 1 fiúba akivel már beszélgettem és többször taliztunk is. puszit is adott akkoriban ha taliztunk (néha most is). A volt barátnőjével 3 évig jártak akit elmondása szerint nem tud magáról levakarni és a csaj fenyegetőzik a cigó családjával ha meglátja másik csajjal megvereti a csajt. és vele most is szoktak beszélni. A fiúnak majd szilveszteri bulin akarom elmondani h mit érzek iránta ha már mind2-en félpiásak leszünk (józanon nem merem ebben a szituban). Fiúk ha ebben a helyzetben nektek nem jönne be a lány akkor kiröhögnétek és szétkürtölnétek a suliban vagy csak megmondanátok h bocs nem jössz be v ilyesmi? (azért kérdem mert eddig mindig én teccetem meg hamarabb a fiúimnak és nem fordítva) Léci segítsetek és csak komoly válaszokat mert már így is nagyon szomorú vagyok a fiú miatt! :(
2010. dec. 7. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:

figy


te ismered a srácot tudod h mien ha normális akk nem mondja el senkinek.

am a srác is cigány?

2010. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak komoly válasz? Akkor józanul mondd el neki amit akarsz. Miért hajtana el? Ez a lányok beidegződött nyavalyája, hogy mindig lekoptatják a srácokat.
2010. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem kürtölném szét, de hála a jó égnek nem az én klónjaim népesítik be a földet.


Egyébként a kisebbséggel nincsen bajom, de olyan csajjal sose járnék, aki azon az iQ szinten ragadt meg, hogy megveret bárkit a családjával. Nevetséges... Így is bele tudok futni érdekes emberekbe, nem fokoznám még egy ilyen csürhével.


Az viszont sokat mond amúgy, hogy még beszélő viszonyban vannak.

2010. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a srác is cigány igen (én nem) de nem abból a rossz fajtából :)

kedves ért a lányok nyelvén és ha híres rokonai beszólogatnak nekünk megszólítja őket h haggyák abba! meg am naon helyes Ronaldo ikertestvére is lehetne akár! na meg a fekete BMW-je se mellékes na de nem azért tetszik.



thx. a válaszokat.

2010. dec. 7. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:
figyu kicsi lány cigányok azok egy formák .. szóval ha jót akarsz magadnak akkor hagyd őt a picsbe... úgy fogsz járni mint ő ! ha ott hagyod őt rád küldi a fél familiát.. szóval vigyázz magadra
2010. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, felejtsd el a fiút, sajnálom hogy ezt mondom, de a igenis félj attól a cigány csajtól!
2010. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem a pasi nem olyan h rám küldené a csaláját

de m1.... valszeg nem lesz belőle úgyse semmi

2010. dec. 8. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!