Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kavartam egy sráccal, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavartam egy sráccal, nagyon jól elvoltunk. Másnap keresett, és kettőnkről akart beszélni, de aznap összevesztünk (más okból). Másnap én kerestem. Azóta nem beszélünk. Szerintetek mit gondolhat? Nekem mit kéne tennem? Tetszik.

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 16:00
 1/7 okoska31 ***** válasza:
Zu weing Information.
2012. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 okoska31 ***** válasza:
Zu wenig...:)
2012. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolja, hogy most rá kéne rántani. Neked meg keresned kellene valakit akivel nem csak "kavarsz".
2012. aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nekem mit kéne tennem?"


- Fürödj meg. Végre.

2012. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem keresd a srácot... énis kavartam egy csajjal, másnap dumálni akartam vele, elutasított, aztán harmanp ő akart tőlem valamit eceterá, eceterá... az a lényeg, h én most single vagyok, ő meg kapcsolatban :(
2012. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nem tudom, hogy ő csak kavarni akart vagy többet is, az, hogy az kettőnkről akart beszélni abból arra következtettem , hogy többet is. De nem keresett azóta..
2012. aug. 2. 16:12
 7/7 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe
2012. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!