Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felidegesítettem magam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felidegesítettem magam és összevesztünk mit csináljak?

Figyelt kérdés

16f vagyok és van egy lány akit szerettem volna kihívni sétálni,mert vettem neki ajándékot,és persze nagyon tetszik =/

De már 1 hete ki akarom hívni és sose jön össze,mert mindig van valami dolga és nem tudom,hogy igaz,vagy csak hülyít.

Ma komolyan rákérdeztem,hogy mikor tudunk talizni és szokásos válasz: nem tudom.

Hát tűrtem is de mikor már 1 óráig beszéltünk és megkérdeztem vagy 1000x és a válasz mindig:nem tudom,mind1,akkor kicsit megborult a bili és azt mondtam neki,hogy:HA NEM.. Hát nem. PÁPÁ

És itt vagyok.

Most mit csináljak ? Amilyen hülye vagyok beleszerettem,de egyáltalán nem érzem viszont:'(

Ő is 16 éves,és akkor azért ilyen,mert nem tetszek neki ?

Csak én golndolom így,mert szereintem ha tetszenék neki akkor nem lenne ilyen flegma nem ?

Nyíláv akkor megmondta volna,h ma nem,de holnap 12 oks ?

És akk levágom,h ő is szivesen találkozik vele,de ez... Iedegesítő.


2010. dec. 23. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem jössz be neki biztos.

Most miért nem tudod ezt elfogadni?

2010. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert beleszerettem
2010. dec. 23. 20:52
 3/11 anonim ***** válasza:

figyelj, szerintem

óóó:/ hogy mondjam, hogy ne bántsalak meg?:/ keress egy másik csajt, vagy próbálkozz ritkábban. énis mindig ezt mondtam egy srácnak, hogy nem tudom, aztán rájöttem, hogy jobb kerekperec kimondani (és megbántani:/), jobb ha ezt nem várod meg.

2010. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

aha

Szval nem közli,h nem mert olyan "kedves" h nem akar megbántani

De dráágaaa :)

Hogy rohadna meg :@

2010. dec. 23. 20:55
 5/11 anonim ***** válasza:
igen, kimondhatná, amit gondol...
2010. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyáva ahhoz hogy elküldjön téged, viszont ha nem is akar megismerni nincs sok esélyed...
2010. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

találkoztunk meddig 2x 2 hét alatt.

Van aki azt mondta,h jó vok nála mert akk nem jött volna ki 2jára=/

hát nem úgy néz ki

2010. dec. 23. 21:11
 8/11 A kérdező kommentje:
meddig----> eddig***
2010. dec. 23. 21:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia képzeld holnap karácsony és általában a lányok segitenek az anyukáknak hmm és megesik,hogy levegőt venni sincs idejük..

És csak,hogy megértsd a barátommal annyira nincs időnk egymásra,hogy 22-23 óra körül lefurikázik hozzám 1 órára

Ha mégsem jön össze mi is összeveszünk de tudjuk,hogy a karácsony rohanos,kapkodós stb.. LEhet hogy holnap annyi időnk se lesz,h oda adjuk egymásnak az ajándékokat,de nem baj mert van másik nap:))


Ezzel nem oktatni meg bunkózni akartam de ez így van..:s

És,ha nem tetszenél neki még msnen is lerázna és másodjára sem talizott volna veled!

2010. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát elmondanám,hogy nem azért talizott,mert kihívtam,hanem mert az anyját megvárta és én addig megvártam vele.

A másik meg,hogy leráz msn-en.

Feljön 8kor és 8:20 kor menni kar,de nem azért mert dolga van,hanem mert nincs kedve gép eéőtt ülni.

Ha egy kicsit is tetszenék neki,akkor azért szerintem feljöne,hogy beszélhessünk.

És ha tényleg van valami dolga akkor az az volt,hogy megnézze az Xfaktort.

Szval ne gyere nekem azzal,hogy tetszek neki,mert még ha tetszenék is az díjat érdemelne annyira jól titkolja.

2010. dec. 23. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!