Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez? Furcsállom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Furcsállom magam mert ha interneten beszélgetek és sráccal akkor teljesen jól elvagyunk, de élőbe nagyon csendes vagyok és nehezen nyílok meg.

Figyelt kérdés
miért?
2012. aug. 2. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
fú de utálom ,ha egy lány ilyen... talán azért mert szégyenled a pofád élőben?
2012. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az arctalanság hatalma...élőben kéne gyakorolni a társalgást :)
2012. aug. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mókusgyilkos ***** válasza:

tegyük fel h az első válaszolónak nincs igaza:

- leírni nagyságrendekkel egyszerűbb vmit mint elmondani nem véletlenül találták ki a leveleket anno.

- amit neten írsz azt jó esetbe csak ti látjátok in real life azért ez nehezebben kivitelezhető.

- szemtől szembe mégse várhatsz fél perceket a válasszal kevesebb idő van átgondolni nagyobb a "hibázás" lehetősége

- élőbe a másik reakciói jobb esetben erősebb behatással vannak rád legyen az pozitív v negatív és ezt nem is tudod elrejteni egykönnyen neten ez 1xű túlságosan is.


magyarán megmondva neten a defenzivitásodat többé kevésbé kielégíti a "távolság" esetleg anonimitás na meg az h nem is igazán "valódi" a beszélgetés élőbe ezek a falak nem állnak rendelkezésedre ettől még ugyanúgy defenzív egyéniség vagy és a passzivitás a legegyszerűbb módja konfliktus kerülésnek nöm de?


persze az is lehet h LoTR szintű Orc arcberendezéssel rendelkezel ki tudja elvégre anonimitás powa :D


válaszd a szimpatikusabbat.


squirrels must die!

2012. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok. Na mondjuk azért nem mindegy kiről van szó. Van akivel élőben is ugyan úgy beszélgetem ahogyan interneten, felszabadulva, ők azok akikre csak barátként tekintek. De van egy személy, aki közelében gyakorta leblokkolok, igaz vele neten életben sem beszéltem, mindig csak személyesen és sokkal jobb úgy, másrészt pedig ugye gyorsan kell vissza reagálni, nincsen idő perceket gondolkodni.

Megy a rezelés, hogy el nem rontsuk, aztán annyira parázunk, hogy azzal csesszük el. Pedig ha lazán fognánk fel, nem vészesen komolyan akkor sokkal könnyebb lenne. Egyik barátnőm mondta, hogy viccnek veszi és így nem parázik, nincs bukta. S mondhatom, sikert is szokott aratni! Szóval van benne valami amit mond.

2012. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!