Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek, ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha?

Figyelt kérdés

Huszonéves felnőtt fiúként egyszerűen csak a fiatal, főleg 13-15 év körüli tini lányok tapadnának rátok és az idősebb saját korosztályoknak túl kisfiúsak lennénet, azaz nem elég férfiasak se külsőre, se jellemre?


Kezdek megőrülni, hogy folyton csak fiatal tini lányok szeretnek belém, de persze gondolom ez csak fellángolás náluk, mert jóképűnek tartanak néhányan, csak én már normális kapcsolatot szeretnék egy értelmes, kedves, megértő, humoros, hűséges, odabújós, ragaszkodó lányt, aki már tudja, hogy mit akar és hát ezt egy kis tini lánytól nyílván sosem kapnám meg.


Ti mi tévők lennétek a helyemben. Most egy 15 éves van belém habarodva, meglátta a képemet és beszélgettünk, aztán már jellemre is megkedvelt, most talizni akar velem a hétvégén.


Azelőtt egy 14 éves lány volt odáig értem, de ő vele a táv miatt esélytelen volt a dolog, bár eleinte ő is erőlködött, de végül belátta, hogy nem érdemes.


De ennél rosszabb, hogy buliban is egy 13 éves lány kérte, hogy kísérjem haza és sokat kérdezgegett, rólam, de nem lett semmi, mert amikor megtudtam, hogy csak 13 jobbnak láttam lelépni és, illetve egy másik 13 évessel meg full részegen smároltam, a gáz, hogy 15-16-nak simán kinézett, még szerencse, hogy olyan részegek voltunk, hogy nem lett folytatás.


Én mikor fogok egy igazi érett, rendes nőnek is bejönni, hány év múlva fognak tapadni rám a korombeli vagy legalább 18 év feletti lányok is már végre?


Olyan gáz, hogy buszon is csak 14-16 éves lányok lehetnek max, azok, akik szemeznek folyton velem. Én nem vagyok pedofil és nem is a kihasználós fajta, még csak egy lánnyal voltam, bár nem tagadom már hiányzik nagyon a szerelem és a szex is természetesen, nem vagyok szent én sem azért, de most kislányokkal járjak? Ha legalább koránál értelmesebb lenne és látszana, hogy komoly kapcsolatra érett már, akkor talán belemennék, de így nem látom értelmét.


Ti nektek mi a véleményetek erről az egészről, esetleg más is van ilyen peches helyzetben?



2012. aug. 3. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:
hat ez tenyleg pech... en 14 vagyok, mindenki szrint naagyobbnak is nezek ki es agyilag is fejletteb vok mint a tobb de nem tudom, valahogy en is inkabb az en korosztalyomba keresgelek nem megyek a 20 fele... nem tudom mi lehet :-?
2012. aug. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Például nem járnék olyan bulikba, ahol részeg 13 évesek vannak. Egyébként nyilván kisfiús arcod van, fiatalabbnak nézel ki a korodnál, ami ellen nyilván nem tudsz tenni semmit. De járhatsz kihúzott háttal, mogorva, komoly arccal, ilyen ( [link] öltözetben, ha kis cingár alkat vagy, akkor gyúrhatnál vállra, és akkor hátha nem tapadnának rád a kislányok. Egyébként ez a "huszonéves felnőtt fiú" kifejezés elég megtévesztő, mert nem mindegy, hogy 21 vagy 28 éves vagy. (Bár ha a húszas éveid végén lennél, férfit mondtál volna, nem fiút.)
2012. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!