Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác 25, én 15 vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác 25, én 15 vagyok, bejövünk 1másnak, és kb 2hete ismerem, randizzak vele?

Figyelt kérdés
Rnadizni akár velem, viszont kicsit tartok tőle, nem az érzelmi részétől hanem h nem e akár velem olyat csinálni amit esetleg én nem akarok! Mindenesetre velem lesz egy barátnőm, viszont a srác a haverját is hozná! Gondoltam h elmondom egy felnőttnek h kivel, mikor és h fogunk talizni, de mivel úgy sem egyeznének bele, titkosítva lesz ez az egész, viszont lehet h tudnia kellene valakinek h ha netalántán lesz velünk vmi! ( félreértés ne essék, nem vagyok paranoiás, csak kicsit óvatos, a mai világban )
2012. aug. 3. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
nem sok kicsit az a 10 év? a barátom 26, de neki a 18 éves is csitri..
2012. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Mármint mire gondolsz amit te nem akarsz? Szex? Igen, akar, ezt most megmondom. Vagy az nem baj, csak az anális szex? Olyat nem biztos, hogy akar.
2012. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Húú ez már kész gruppen. :)


Randizz vele, nincs mitől tartani. Ha úgyis 4 lesztek, meg nyilvános helyen, akkor mitől félsz?

2012. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Soknak sok, viszont tökre hasonlít a stílusunk, nagyon jól elvagyunk, szeretünk egymással dumálni, meg ő nem hiszem h kis csitrinek tart, bár kitudja...
2012. aug. 3. 12:43
 5/16 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes lehet a srác.Én 18 vagyok de 16 alá sose mennèk..
2012. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi, valószínűleg túlkombináltam, de a szexet semmiképp, max később! :)
2012. aug. 3. 12:45
 7/16 A kérdező kommentje:
Az meg relatív h kinek milyen idős csajok/pasik jönnek be, és ez nem azt jelenti h gyerekes! :)
2012. aug. 3. 12:46
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
szexre kellesz neki :D
2012. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az a 25 éves srác egy világi farok ha egy nála 10 évvel fiatalabb csajjal randizik. Én 22 vagyok, a napokban megismertem egy aranyos kis csajt és miután hazamentem és felvettem fb-re, akkor szembesültem vele, hogy 96-os b@sszameg! Én tuti, hogy többet nem fogom keresni, pedig itt "csak" 6 év különbség van, mégis sajnos ez már túl sok. Szerintem te se menj ebbe bele. Már csak ha arra is gondolunk, hogy te még a középsuli első felét taposod, ő már akár egy plasztikai sebész szakot is elvégezhetett volna, ami haverok közt is 8 év egyetem. Szerinted mennyi közös témátok lesz? Ne viccelj! Semmi!
2012. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak meg akar d.ugni. De ha neked ez kell, csináld. Aztán majd egy hónap múlva itt sírsz, hogy elhagyott és milyen szemét az összes pasi, meg naponta megkérdezed, hogy terhes vagy-e.
2012. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!