Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 éves lány vagyok és egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok és egy 20 éves srác udvarol nekem. Mit csináljak randizzak vele vagy nem?

Figyelt kérdés
irja az smseket meg stb-...és igy h az esmseket irja nagyon aranyos meg ugymond szeretem is viszont ha összetalálkozunk mintha ez az érzés elszállna vagy nemtudom...és a srác már többször kért randit..nemtudom h mitcsináljak...segitsetek..köszönöm előre is a válaszokat
2008. júl. 29. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem egy probat meger:) vesziteni valod gyakorlatilag es elmeletileg meg nincs:) sok sikert
2008. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Randizz vele. Nincs mit vesztened!
2008. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is 16 voltam, amikor összejöttem a párommal, aki akkor 20 volt :) Szerintem is randizz vele. Az még nem kötelez semmire. :) Hajrá!
2008. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem randizzál vele,adj esélyt ennek a dolognak.Ahogy elöttem is írták semmi veszítenivalód nincs,viszont az érzéseid akár megváltozhatnak vele kapcsolatban személyesen pozitív irányba,ha még jobban megismered őt.
2008. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"irja az smseket meg stb-...és igy h az esmseket irja nagyon aranyos meg ugymond szeretem is VISZONT HA ÖSSZETALÁLKOZUNK, MINTHA EZ AZ ÉRZÉS ELSZÁLLNA" (kiemelés tőlem)


Szóval ha az udvarlós sms-ektől be vagy zsongva, de őtőle magától nem annyira, akkor nem lehet, hogy a szerelembe vagy szerelmes, és nem a konkrét fiúba?


Szerintem ne randizz vele, ne munkáld ki magadban, hogy megszülessen egy szerelem, azért mert szerelmes akarsz lenni. Hagyd, hogy ez spontán történjen.


Tudom, hogy ez egy népszerűtlen válasz, mert a legtöbben akarjuk a szerelmet, még az idegeneknek is azt kívánjuk, szorítunk, hogy jöjjenek össze. De szerintem mégse tedd. Akkor legyél szerelmes, amikor magától jön a dolog.

2008. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egy randit megér, a korkülönbségtől ne félj. én mindig is érettebb voltam a koromnál, volt 7 évvel fiatalabb barátom, (13 éves voltam!) és most én is a 16. életévemet betöltöttem fél éve, és a barátom meg a 21. et fogja szeptemberben:) szóval, nincs benne semmi, csak arra ügyelj, nehogy sokat akarjon!
2008. júl. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 20éves fiú vok és a bnőm 16! szóval nyugodtan menj el vele randira nincs abban semmi rossz...de tényleg figyelj oda h mit akar tőled pontosan az lelehet szűrni gyorsan...
2008. júl. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én is pontosan igy voltam egy sráccal csak épp 3 év volt koztunk én is megpróbáltam vele, de másadikra sem sikerult.De ne add fel.Próbálkozz.é....A remény hal meg utoljára
2010. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A KORKULOMBSÉG NEM SZÁMIT A NŐVÉREM ÉS A FÉRJE KÜZT 14 ÉV VAN :))
2010. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!