Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha rondának tartom magam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rondának tartom magam és más lány is mondta már, hogy ronda vagyok, akkor mégis miért van az, hogy más lányok meg helyesnek tartanak és még utcán is utánam néztek már vissza?

Figyelt kérdés
Az az érdekes, hogy akik szemeznek velem buszon vagy máshol, illetve utánam visszafordultak utcán, mind számomra vonzó lányok voltak, de mégis miért van az, hogy a szebb lányok jobban mernek szemezni velem, a csúnya sráccal?

2012. aug. 3. 20:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Üdv a Mátrixban!
2012. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
mert a szépség relatív
2012. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért lehetséges mert- bár nem gondoltad volna,de így van- nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése.
2012. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mert az ízlések különböznek. Persze van, aki annyira ronda, h egyetlen lányt sem érdekel (én vagyok az élő példa), de te ezek szerint nem tartozol ide.
2012. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem beképzeled magadnak h szemeznek veled.. .XD

de amúgy mindenkinek más tetszik!

2012. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ahány lány annyi vélemény..,egyiknek tetszel és szépnek tart a másik meg rondának..,ez van.
2012. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ronda vagy és kiröhögnek...Mi a nehéz ezen???
2012. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azt képzelted be magadnak h ronda vagy. Lehet h tök cuki vagy, csak nincs semmi önbizalmad. Azok meg, akik azt mondják ronda vagy, lehet h csak nagyképűek. Ha olyan csúnya lennél, senki nem fordulna vissza utánad az utcán. :)
2012. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hát, mégha beképzelem is, az tény, hogy valamiért egy-kettő a buszon is folyton engem néz valamiért. Például egyik lány a barátnőjével beszélgetett és mivel épp menetiránnyal szemben ültem ők meg menetiránnyal háttal, nagyjából egymással szemben voltunk, de én a jobb, ők a bal oldali üléseken. A szöszi, vékony, formás kislány folyton engem nézett, miközben a barátnőjével beszélgettek, alig vette le a szemét rólam, még, amikor jött egy bácsi közénk, akkor képes volt átnézni a válla felett, nem vágom miért, de ez elég feltűnő jelenség volt, ennél durvábban amúgy azóta sem bámult lány.


A másik eset, amikor haverommal szintén buszon ültünk, hazafelé menet és előttünk ült két lány, köztünk a busz ajtaja és miközben valamiről haveromnak dumáltam, hirtelen szól nekem a haver srác, hogy nézzed már az a csaj téged néz és odanéztem és kajak épp hátrafordult a lány és rámnézett, aztán vissza és valamit susmorogtak meg nevetgéltek közben meg mintha valami aranyos srác dolgot hallottam volna ki, de elég sunyik voltak, nem igazán hallottam, de eélg fura volt.


Na, de van még pár ilyen, ha nem is olyan sok, de azért vanank anomáliák, amiket nem értek. Lehet csak kigúnyoltak, lehet csak épp unták magukat és kellet valakit bámulni, aki épp én voltam, de valamiért mégis fura érzéseim vannak ilyenkor, néha úgy érzem, mintha vonzódnánk egymáshoz, mintha a szemezések által megéreznéma vonzalmat is és olyankor félénk srác létemre jobban merek szemezni én is. Nem tudom, én ronda vagoyk ez tény, mutatok képet is, de azért ha van más srác, aki tudna érvelni, hogy ő vele is volt-e hasonló vagy egyéb furcsaságok ronda fiú létére, arra kíváncsi lennék, mert én totál elbizonytalanodom az ilyen esetek miatt folyton.


A legfurább, hogy tőlem magasabb lányok is szoktam szemezni például velem, ami végképp fura, már ha tényleg azért szemeztek, mert bejöttem nekik, de persze ezt magam sem tudnám elhinni, de mégis fura és zavarbaejtő az egész.


Egyébként nem mindig történnek ilyen dolgok velem, van sok nap, amikor semmi sem történik buszon, szóval ezért is olyan feltűnőek a számomra ezek az események.


De voltolyan hét, amikor majdnem minden nap volt valami, amíg suliba jártam, minél több lány volt a buszon, annnál nagyobb esély volt valamire azt vettem észre.


Egyébként a hajsimítgatás az jelenthet valamit, ha a szemezésnél is csinálják vagy épp akkor, amikor előttem mennek el utcán. Egy csaj például meglátott távolról és egyből végigsimított a haját, aztán mikor egymás mellett mentünk el, szemeztünk is és ő lenézett a földre maga elé.


Megőrülök, hogy nem tudom a válaszokat! Tudni akarom miért vannak ilyen lányok, akik valamiért másképp viselkednek a közelemben, ha csúnya vagyok akkor azért, ha elbambulta akkor azért, de ha mégis bejönnék nekik,akkor meg azért, csak tudjam már végre biztosra most mi a helyzet, mert totál értetlenül állok az ilyen esetek előtt és ez kíváncsivá tett.

2012. aug. 3. 21:32
 10/19 anonim ***** válasza:
Nézni sok minden miatt nézhetnek. A lányok szeretnek mindenkit kibeszélni. Tehát ha fura vagy, akkor meg pláne hogy néznek.
2012. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!