Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis hová tűntek a normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hová tűntek a normális, hűséges, kedves lányok?

Figyelt kérdés
Sajnos itt Debrecenben ha találtam is normális lányt, foglalt volt mindegyik. :/
2012. febr. 28. 00:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Késő van, már alszanak.
2012. febr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Keress tovább.
2012. febr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Azon agyalnak, hogy hová tűntek a rendes, hűséges fiúk, akik nem csak "azt" akarják.

Az ilyen lányok kicsit szelídebbek, talán gátlásosak is, normális lányt nem fogsz egy piás, őrült bulin találni.

Ők egy kicsit zárkózottabbak jobban kell őket keresni mert nem ők vannak a kirakatban. De azért léteznek.

2012. febr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Rajtuk végezték el az első teleportációval kapcsolatos kísérleteket. Ilyenek ezek a rendes lányok. Felajánlották a testüket. Sajnos félresikerültek a kísérletek, és nem az eredeti terveknek megfelelően a 42-es ABC előtt, hanem a Szaturnuszon kötöttek ki.

Ne haragudj, hogy pont a te kérdésed alá trollkodom, de már picit sok ez. Én is nagyon keresem a rendes lányokat, és én sem találok, de attól nem fogsz hamarabb találni, hogy 1846573.-nek is kiírod ezt a kérdést. Bocs

2012. febr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kivándoroltak Tádzsikisztánba.
2012. febr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én ismerek ilyet, még szép is és nem foglalt :)
2012. febr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
00:41: Én is. Csak nem ebben az országban él. Sőt még csak nem is a kontinensen. Na ezt add össze.
2012. febr. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Erre felé is foglaltak!:D Én már rájuk se merek nézni, egyikre sem inkább nem álmodozom...:)


19/F

2012. febr. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérlekszépen, én éppen itt ülök az albérletemben(Kálvin tér, Nagytemplom mellett)
2012. febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindenki rendes...amíg meg nem ismered, vagy el nem veszed.
2012. febr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!