Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszettem egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszettem egy lánynak, közeledett is, de visszautasítottam. Most jöttem rá, hogy mégis jó lett volna megismerni. Szerintetek van még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom, hogy mi volt vele a bajom. Mondjuk pont akkor kacsintgattam egy másik lány felé, (attól még ő is tetszett), meg lehet az is, hogy mivel ő kezdeményezett, nem találtam olyan izgalmasnak az ismerkedést. De mindegy én nem kerestem a társaságát, és így feledésbe merült a dolog.

Most meg már rájöttem, hogy hülye voltam, és gondoltam hogy ráírok, de nem tudom, hogyan fogadná.. Lehet, hogy megsértődött, és az is, hogy nem tetszem már neki, mert az egész fél éve történt, és azóta változtam (főleg külsőleg, haj, szakáll) szóval nem vagyok biztos benne, hogy tárt karokkal várna.

Na de a kérdés, hogy próbálkozzak-e nála, mert ha én lennék az ő helyébe akkor tuti elhajtanám magam. És fiú vagyok, ha nem derült volna ki.



2012. aug. 3. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, legrosszabb esetben csak elküld a fenébe.
2012. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Menj oda hozzá csap a p*csájára és:

"Hééé hadd tegyem be a húsomat a pitádba"

2012. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
próbálkozz. írj rá, beszélgessetek.. majd beszélgetés végén említsd meg, hogy rég találkoztatok, mit szólna egy találkozóhoz? elmondod, hogy ráérsz hétfőn, szerdán, vasárnap, és hogy gondolja át melyik a legideálisabb, majd másnap, harmadnap ráírsz, hogy gondolkozott -e. ha belemegy a találkozóba, nincs veszve. :)
2012. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy van esélyed, mert nagyon tetszel neki. viszont ez a részedről olyan ha nincs ló jó a szamár is lépés lenne, (ami nálam gerinctelenség, érzelmeinek kihasználása). vagy szerencséd lesz, vagy meg mondja, hogy ez a vonat már elment. tudja, hogy akkoriban más tetszett neked?
2012. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ja, kedves utolsó, igazad van, de ő legalább nem tudta, hogy más tetszik. Így már el is ment a kedvem tőle.. Azért köszi a válaszokat, majd meglátom mit teszek
2012. aug. 5. 10:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem probald meg, en is ilyen lany vagyok, és ha nem csinalt valami nagyon nagy kárt az életemben szánt szándékkal a fiú, akkor mindig megmaradt az erdeklodesem iranta.
2012. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!