Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a kiszemelt férfi úgy eszik mint egy disznó?

Figyelt kérdés
22 éves férfiről van szó és szája,foga tiszta kajamaradék:/ Teljesen elmegy tőle a kedvem.
2012. aug. 4. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
XD
2012. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
már én se tudom hogy sírjak vagy nevessek:D
2012. aug. 4. 18:11
 3/11 ASOT ***** válasza:
96%

jesszus :)


Hát szerintem legyen humorod és tanítsd meg enni, vedd ki a kezéből a kést és a villát és etesd meg tegyél neki egy előkét a nyakába, és mond h ááá

2012. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak nem merek szólni,mert nem akarom megbántani...
2012. aug. 4. 18:16
 5/11 ASOT ***** válasza:
azért mondom! Csináld viccesen! szólni sem kell! Mond hogy most te leszel a kisbabám és én foglak megetetni!
2012. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem ez nem zavarna. :) Egyen úgy, ahogy neki kellemes, mert akkor esik jól az étel. Egyszer élünk, nem? Miért zavar téged? Bár azt nem mondtad, hogy otthon csinálja-e ezt. Mert azért egy elegáns étteremben talán picit zavarna engem is.:D
2012. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát épp ezaz,hogy nem vagyunk egy pár csak ismerkedünk és még csók sem volt.. de így nem is lesz.
2012. aug. 4. 18:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Gondold el, ha mennétek valahová mondjuk egész napos programra, és neked egy hatalmas fika lógna ki az orrodból, szerinted nem köszönnéd meg neki ha elmondja még reggel hogy ne úgy mászkálj és égesd magad egész nap?

Próbáld meg viccesen előadni, hogy ne haragudj de ma csak akkor adok szájrapuszit ha eltünteted az otthoni kaja árulkodó nyomait.

2012. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy elektromos sokkolót, és ha disznó módon eszik, egyszerűen benyomod a hóna alá :DDD ..
2012. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De ha finom akarsz lenni, finoman benyúlsz a puncidba az ujjaddal, majd az orra alá rakod, hogy érezze az illatot:)).

Majd közlöd vele, ha megtanul normálisan enni, akkor megkaphatja. :))))

2012. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!