Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem merek odamenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek odamenni, kezdeményezni a nekem tetsző lányoknál soha?

Figyelt kérdés

Ha már témánál vagyunk, ez a szám pont ideillik. :D


http://www.youtube.com/watch?v=8BgcwQRRvdY&feature=related



2012. aug. 4. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert a nyuszika szőrös és nem borotválkozik.
2012. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán csúnya vagy?

De merj kezdeményezni!

Velem is sokszor szemeznek ,de nem lép senki.Ez elég szar..:S

2012. aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Velem nem csak szemeztek, volt olyan lány (összesen eddig 3, az egyik még mosolygott is), aki hátrafordult utánam az utcán és rámnézett, meg olyan is volt egyszer, hogy egy lány odajött, hogy menjek vele, mert tetszem a barátnőjének. Odamentem, de a lány megijedt és nem mert ismerkedni, ami elég fura volt.

Amúgy én magamat tényleg rondának tartom és nyílván nem vagyok jó pasi, mert se kigyúrt nem vagyok, se magas, talán a pofámban lehet valami, ha tetszettem már egy lánynak is valamiért.

2012. aug. 4. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
miezazene XDDDD te egy állat vagy :P
2012. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy helyes, akkor a kisugárzásod jó. Kezdeményezz nyugodtan, a lányok nem harapják le a fejedet. ;) Jelszó: Csak lazán!
2012. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
privibe képet?
2012. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!