Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belefáradtam a sok csalódásba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam a sok csalódásba, hogy minden nekem tetsző lánynak más kell, hogy esélytelen vagyok a lányoknál? Van ebből kiút egyáltalán?

Figyelt kérdés

A legrosszabb, hogy nem is tudnék egy lányt sem említeni, aki a külsején tűl másért is szerethető lenne, mintha minden lány romlott lenne már, egy éve még valahogy fordítva láttam mindent. A sok bájos, aranyos lányban csak a szépet láttam és örültem, ha leszólíthattam őket, de most már semmi kedvem és értelmét sem látom a lányok leszólításának vagy a kezdeményezéseknek.


Ürességet és hiányt érzek, mintha valami olyat keresnék, ami igazából nem létezik és tudom is ezt, mégis folyton őt keresem.


Látom a sok párt kézenfogva, egymást szeretik, úgy látszik őszintén és elgondolkozom engem miért nem szeret senki sem? Mi a bűnöm, amiért ilyen rossz életet kaptam?


Miért nem szerettek lányok, tényleg ennyire csúnya lennék? Ez a baj? :'(



2012. júl. 20. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:
korod?
2012. júl. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt most direkt csinálod?Szerintem valaki azzal szórakozik hogy ilyen hülye kérdéseket tesz fel egy nap vagy 100-szor,ilyen sügér nem létezik
2012. júl. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es nekem kit ajánlasz?
2012. júl. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a csávó komolyan őrült. Baz.meg, ez frankón megzakkant. Dobjunk már össze pénzt neki egy ku.rvára.
2012. júl. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Még nincs minden veszve. Remélem, hogy ez nem kamu. Mostanában kb. a lányok szoktak kezdeményezni. Hagyjad, hogy ők kezdjenek. Majd kiderül, hogy mi lesz. Vagy ha egy szimpi lányt látsz, akkor nyugodtan menj oda, mutatkozz be neki..ismerkedj vele:) sok sikert! Üdv: egy lány:)
2012. júl. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már rühelled őket, akkor hagy a fenébe az egészet, vannak ilyen emberek, akiknek ilyen olyan okból nem való a párkapcsolat, nem nekik találták ki. A lényeg, ha nem megy, akkor hagyd a fenébe, és ment el fizetős macához, azok közt is van sok barátnő feelinges és playmate kinézetelű. Mi kell még? Mostanában elég jó bőr csozék vannak a hírdető portálokon, nagyon többe sincsenek mint egy barátnő pénzügyi pátyolgatása.
2012. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!