Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akit elhívtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit elhívtam randira, viszont nemet mondott, mert nem ért rá. Ekkor pihentettem is a dolgot, de később írt Facebookon, hogy megkérdezzen egy olyan dolgot, amit kapásból másik 7-8 ember is megtudott volna mondani neki. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Azóta beszélgetni próbálnék vele egyelőre csak Facebookon, mert nem akarok másodjára is felsülni egy randival, viszont olyan keveset van gép előtt, hogy hihetetlen ( kb. 1,5-2 nap alatt válaszol egy-egy levélre). Nem tudom hova tenni. Akkor most akar beszélgetni, vagy nem? Normális ez?

2012. aug. 4. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
azért mert akkor épp nem ért rá nem jelenti, hogy csak azért mondta, hogy ne keljen találkozni veled lehet, hogy tényleg nem ér rá...finoman kérdezz rá, hogy rá ér-e valamikor és ha aztmondja hogy sosem ér rá akkor hallott ügy de ha mást mond akkor lehet próbálkozni
2012. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az 1.-nek igaza van, szerintem hívd el még1x és kiderül, hogy akar-e valamit, ha akkor is visszautasítja, akkor nagy valószínüséggel nem akar tőled semmit. Ui.: sok szerencsét!
2012. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors, és normális válaszokat!
2012. aug. 4. 23:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy az zavar nagyon, hogyha érdekelné a beszélgetés, akkor gyakrabban a gépre nézne, nem? Vagy csak túlbonyolítom?
2012. aug. 4. 23:27
 5/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Mennyire ismered? Lehet sportol és nem ér rá, vagy nem köti le a számítógép. Amúgy egy kort írnál?
2012. aug. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Körülbelül szeptember óta ismerem (kb 1 éve). Edzésen (kickbox) ismertem meg, de kb havi 3-4 edzésre járt, tehát olyan sokszor nem találkoztam vele, és hogy válaszoljak a kérdésedre, 2 év a korkülönbség (én vagyok az idősebb (19-17)).
2012. aug. 4. 23:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném még egyszer, ha igent mondd, akkor nyertél, ha nem, akkor vagy nagyon elfoglalt, vagy nem érdekled, de ha rád ír fb-n, az nem véletlen van. 2. voltam
2012. aug. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet :) Köszi a választ!
2012. aug. 5. 00:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Nm sok sikert!:)
2012. aug. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!