Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon parazok, ez ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon parazok, ez ilyenkor normalis?

Figyelt kérdés
fuu , lehet hogy ez most ultra gaz lesz , de van egy srac szeretek meg minden, es nem akarom elveszteni ot .. es irta hogy ha talalkozunk , meg a heten vagy azutan meg akar majd csokolni..de en parazok es nem tudom hogy mit tegyek .. .hogyan kell csinalni? vagy mi?:SSS meg megkerdezte hogy en mar smaroltam-e ? es arra mit irjak?:oo:$ mert az elozo baratom is ugy veszittem el hogy nem mertem vele smarolni hanem felre hajtottam a fejem, de ot nagyon szeretem es nem akarom elvesziteni,mit tegyek most tenyleg nagy szuksegem lenne tanacsokra:S meg amugy gaz hogy 15evesen nem csokoloztam meg? .. es valami jele van annak ha epp meg akar majd csoolni? kozeledik avgy mi ? :$

2012. aug. 5. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha őneki nem ez lesz az első csók,,bízd rá magad.Ha meg ő is most kezdi,akkor együtt megtanuljátok.Smacizni nagyon jóóóó...
2012. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nem kell parázni!^^

Lesz jele, ha meg akar csókolni. Valószínűleg igen, közeledni fog feléd.:) Viszont szerintem mindenképp mondd el/írd meg neki, hogy Te még nem csókolóztál, ha komoly és tényleg kedvel, akkor nem fog emiatt otthagyni!!!! (Ja és az semmi esetre se gáz, hogy 15 évesen még nem smároltál, sőt.) Szerintem ha szeretnéd, akkor hagyd hogy megcsókoljon (és ha az előző barátod azért hagyott el, mert nem engedted, akkor az nem is nagyon akart Tőled sokat, csak "annyit" szerintem). Nála ha szeretnéd, akkor engedd és légy őszinte! :) És nyugodtan menj vele el valahova és hagyd, hogy alakuljanak a dolgok a maguk útján és hogy a fiú irányítson, kezdeményezzen. Persze mértékkel, olyat ne csinálj, amit nem szeretnél!!!!!

Sok sikert és boldogságot a kapcsolathoz!!!^^

2012. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nemkell felned csajszi:) jon magatol ha annyira szereted akkor engedd meg neki hidd el nem fogod meg banni!:) eloszor enis nagyon feltem es jott magatol az egesz szitu de ne izgulj,es ne forditsd ela fejed.sok sikert édi:) utanna elmeny beszamolot:3 15/L
2012. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
neeee parázzáá mááááá!
2012. aug. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csakegylány^^78 válasza:

tényleg nem kell félned , tanácsok hát:lépésről lépésre :.- az arcotok egész közel kerül egymáshoz , és hosszú másodpercekig néztek egymás szemébe ,2:mikor már a szátok összeér adhatsz neki a szájára egy apró puszit , vagy akár /ha elég bátor vagy / finoman megharaphatod a felsőajkát , mielött sor kerül a nyelves csókra , nyugodtan játszhatok egymás ajkával ( apró puszi , stbb) és végül 3 : a nyelves csók , általában 6nem mindig / a fiu átdugja , a nyelvét a szádba , a nyelves csók lényege , h a nyelvével " simogatja , vagy ""maszírozza a tiédet ! ... és a levezetés is fontos 4: puszik..stb

csókolózás közbe beletúrhatsz a hajába , vagy simogathatod az arcát !

remélem tudtam segíteni valamit :D 16/L

2012. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!