Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, ha megérzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha megérzek egy férfiillatot, s teljsen lázba jövök tőle? Most nem az "Axe-bom-chika"-t kell érteni alatta, ilyenkor misináljak, h a gerjesztő illatú pasi észrevegyen?

Figyelt kérdés
jah, pasik légyszi áruljátok el, h mi akedvenc illatotok, mert már kínomba a női illatok közt találtam hasonlót...s abban élvezkedek! ;)
2008. jún. 3. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
21éves férfi vagyok ;), Nekem pierra cardin - om van, és imádom. Ha bármi más kérdésed van írj privátot :)
2008. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi! hehe:P szingli vagy...? :$ :)
2008. jún. 3. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
várom a privátodat ;) :)
2008. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Chanel egoiste :D
2008. jún. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok az :)! Egy alkalmat sem szabad elhalsztani, mikor megismerhetsz egy ember-t. Ki tudja, Ő az életem szerelme -e :D :)
2008. jún. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha egoista lennék ezt írtam volna : "...Lehet, hogy Én vagyok álmai férfija..." :D
2008. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!