Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire zavar ha egy alapvető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FFDP kérdése:

Mennyire zavar ha egy alapvetően jóképű srácnak éppenséggel nem tökéletes a bőre?

Figyelt kérdés

Finoman szólva :D Van pár pattanásom mindig, illetve hegek, nem annyira durván sok, illetve nem is minden fényviszony mellett tűnik durvának, de engem zavar :S Nem vagyok igénytelen, számtalan dolgot használok a gondom ellen, az arcom amúgy ezt leszámítva rendben lenne meg sportolok is, hogy jobban nézzek ki, de mondom ez egy picit gátlásossá tesz. Titeket szokott zavarni az ilyesmi?

19F


2012. aug. 5. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2012. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 6 évesen megégtem, súlyosan. :) Szinte az egész testemen hegek vannak, szerencsére az arcomnak nincs baja és annyira nem is zavaró a sok heg. Volt már barátnőm is. :D
2012. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Láttam nemgrég egy srácot a buszon. Tiszta heg volt az arca a patik miatt. De nagyon édes volt.:D Szóval nálam nem ez fogja meghatározni, hogy szóbaállok e vele vagy sem. Meg ha már törődik magával, akkor nagy gond nem lehet.:)
2012. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!