Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám felvenni vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felvenni vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
1 hete láttam egy nagyon szép lányt a strandon. Sajnos nem tudtam odamenni beszélni vele. Viszont a nevét és néhány információt sikerült megtudnom. Felkerestem facebook-on és bejelöltem, hogy felvegyem vele a kapcsolatot. Sajnos 1 hete nem igazolt vissza, de nem tudom hogy azért mert nincs a gépnél, vagy azért mert nem ismer. Ha az utóbbi miatt, akkor mit gondoltok, mit lehetne tenni, hogy valahogy más elérhetőségét megtudjam szerezni? Legszívesebben személyesen elhívnám valahová, de így hogy nem tudom sehogy felvenni a kapcsolatot elég nehéz. Légyszi írjátok meg, hogy mit tennétek a helyemben. Köszönöm!:)
2012. aug. 5. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
írj ki 9gagra egy posztot.
2012. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj neki levelet, ha nem jelölt vissza, attól még lehet üzenetet küldeni. Írd meg őszintén mi történt. Írd meg, hogy láttad a strandon és, hogy nagyon tetszik neked, nem tudtad levenni róla a szemed ilyesmi... és hogy szeretnéd közelebbről megismerni. Ügyesen! 19/N
2012. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindig lehet üzenet küldeni.
2012. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bboobboo Köszönöm szépen a segítséget:) Szerintem meg is fogom tenni, amit írtál. Bízom benne, hogy sikerülni fog.:)
2012. aug. 5. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne más elérhetőségét szerezd meg, hanem írjál neki üzenetet! Itt találkoztunk, és szívesen megismerkednék veled, blablabla

Azt látod, hogy elolvasta-e vagy sem.

Ha nem válaszol akkor meg, ne búslakodj!


Sok sikert kívánok neked!


u.i.: Én se igazolok vissza random arcokat...

2012. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, teljes egészében megértem, hogy idegeneket nem igazolgatnak vissza. Köszönöm a lelkesítést írtam neki egy üzit és meglátom mi lesz.:)
2012. aug. 5. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!