Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kire használják a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kire használják a nők a kisfiú jelzőt?

Figyelt kérdés
Ezzel mi a céljuk a nőknek, ha valakit lekisfiúznak?
2012. aug. 6. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az hogy gyerekes, ez lehet küldőre, belsőre is. Milyen szövegkörnyezetben mondták? mivel az is sokat számít.
2012. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
39%

STOP!

ezt nem a nők használják :) ezt fontos le szögezni legalábbis NŐ szájából én ilyet még nem hallottam. [már mint abban az értelemben amire te gondolsz]

ezt az olyan lányok szeretik használni akik és most idézem! "érettebbek a korosztályuknál" pfff.. magyarán azok a lányok akikkel SOHA!! ne kezdj 18-22 éves koruk előtt mert kb hasznavehetetlenül ostobák és jóval gyerekesebbek mint te konkrétan annyira h azt se tudják h mégis mi az h "érett" "komoly" :)


javaslom h ne akadj fent ezeknek a csajoknak a beszólásain foglalkozz a normális a korosztályukhoz képest normális mértékben érett lányokkal és akkor jó esélyed van rá h tényleg érett kapcsolatba szaladsz bele és nem vmi random degradálásokkal operáló nárcisztikus libába.

2012. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Aki nálamnál fiatalabb(40),,az kisfiú.
2012. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez fä*ság.... a amit az elöző leírt....

nem feltétlenül gyerekes és éretlen minden nő aki ezt használja...

Inkább te vagy a gyerekes ,hogy így gondolod.. :D :D

2012. aug. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Kedves Mókusgyilkos!


Nem tartom magam ostobának, és a többi jelzővel sem illetném magam, amiket felsoroltál, csak azért, mert azt mondom egy srácra, hogy kisfiú. Kortól függetlenül, igenis elég sok az olyan "pasi", aki úgy viselkedik, mint egy óvodás. Vagy esetleg fiatalnak néz ki. Nehogy már ezért mi, (az általad rendkívül ostobának és éretlennek vélt 18-22-es korosztály) legyünk a hibásak.

2012. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ezt jól leírtad. :) :D
2012. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kisfiús az aki degradálásnak veszi fel ezt a szót;)

Kedves második válaszoló!

2012. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát,én olyan vagyok,mint egy jóllakott óvodás,pedig már 20 vagyok. Borzasztó infantilis vagyok,valszeg ezért használják rám. De mivel mindemellett egy bunkó paraszt is vagyok,így már sok csajom volt,kisfiús kinézetem és viselkedésem ellenére.:P
2012. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azokra akik nem verik jól arcon őket. Vagy akik nem bántják verbálisan őket:) A nő különös egy állat faj!
2012. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A szüzekre...
2012. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!