Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Befolyásoló tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Befolyásoló tényező lehet nálatok, hogy egy fiú még szűz?

Figyelt kérdés
20-on évesen.
2012. aug. 6. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Légyszi ne sértegess. :)
2012. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálam nem lenne az. mondjuk még én is szűz vagyok, ez lehet hátrány is (ha azt akarom hogy tudjon segíteni és vigyázni rám az elsőnél), de valamilyen szinten romantikus meg aranyos hogy mindkettőnek a másik az első (: ha nem lennék szűz akkor nem zavarna 18/L
2012. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, a barátom is szűz volt 21 évesen és semmiben nem gátolt.
2012. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy egy szűz pasi nem úgy mutatkozik be hogy "szia! Gergő vagyok és szűz" Ha egy lány megszeret nem ezen fog kiakadni.


22/L

2012. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amennyiben kiakad rajta az azt jelentené, hogy neki a szexről szól egy kapcsolat
2012. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!