Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy 30 éves haverom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 30 éves haverom, akinek sosem volt nője, nem is volt nővel. Én viszont baromi jó vagyok a csajoknál. Már mindent megpróbáltam, de mindig visszautasította a segítségemet mindig. Hogyan vegyem rá?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
baromi jó vagy? na mutass haver egy képet hadd nedvesedjek
2012. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nem fogadja el a segítséget, akkor minek akarod erőltetni?! :/

A lényeg, hogy te állítólag annyira menő vagy .. :) :D:D ;)

19/L

2012. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Volt egy 3,5 éves kapcsolatom, aztán 10-11 hónap alatt 9 lánnyal voltam, most újra kapcsolatban vagyok több mint 1,5 éve.
2012. júl. 18. 19:26
 4/11 anonim ***** válasza:
öhh.... és?! -.-
2012. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vissza utasít mert nagyon gáznak érzi beismerni, hogy segítségre van szüksége és el is fog zárkozni tőle ha nagyon erőlteted. Ilyeneken nagyon nehéz segíteni, inkább próbáld baráti társaságon keresztül összehozni valakivel. Ha te jó vagy a csajozásban biztos van olyan barátnőd is akinek van gátlásos magányos barátnője, próbálj megszervezni 4-es randit és ne cikizd a barátodat semmivel se, tüntesd fel jó fényben folyamatosan és ha nem is jön neki össze az első ilyen randin ne is beszélj róla vele, hanem szervezd a következőt.
2012. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Örülök ha ilyen sikert aratsz, de a haverod ha nem akar, ne erőltesd bele. Majd ő is elkezd nőzni ha úgy érzi.
2012. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ő a menő, nem te. Miért? 10 nőből egy sem állt meg melletted, vajon miért is? Vagy úgy is mondhatnám, egyet sem tartottál meg.


Ő értékesebb ember az én szememben. Milliószor. Ezt nem bántásnak szánom, csak felvilágosítanálak, hogy ami neked "menő", az lehet másnak gáz.


23/N

2012. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy látom itt nem a haverod a lényeg.Saját magadat fényezed,és kíváncsi vagy mások véleményére :)
2012. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jellemző erre a k u r v a oldal kommentelőire, hogy rohadtul de nem a kérdésre válaszolnak, de az bezzeg szemet szúr nekik, ha valaki jó valamiben és már leszóljátok! A lúzereket meg véditek mint az a csaj is az előbb, hogy egy szerencsétlen nála a menő! Te Jézus Isten!!!!!

A srác ráadásul nem csak jó valamiben, de még segíteni is szeretne! Ti hülyék!


Nekem is volt egy 40 év körüli haverom kb. ez lehetett vele is, és már bánom hogy nem próbáltam neki segíteni. Ő is biztosan visszautasította volna. Viszont mindig volt neki valaki aki iránt rajongott, nagy dumás volt, szóval jóban is volt a kiszemeltjével, csak hát a lányok mindig több mint 20 évvel fiatalabbak voltak. Tehát nem is igazán tudtam hogy hogyan kellene segíteni rajta. Mert nem egy elveszett gyerek volt.

2012. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mondjuk lány vagyok, de én is jártam úgy, hogy olyannal mentem bulizni, "pasizni", aki sokkal jobb volt nálam és hát így nekem nagy sikerem nem volt. Lehet neki is ez a baja, hogy melletted nagyon el van nyomva, inkább kudarc ha veled megy. Sztem segíteni úgy próbálj, hogy adj neki tanácsokat négyszemközt, ha meg együtt mentek akkor ne ketten menjetek hanem nagyobb társasággal, hogy ne a nagy kontraszt látszódjon köztetek. Meg nagyon nem érdemes erőltetni, mert csak hülyén érzi magát, inkább csak próbáld abban segíteni, hogy minél több embert megismerjen, minél nagyobb baráti köre legyen.
2012. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!