Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin lehet csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin lehet csók?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, és ezen a héten 1 fiúval megyek moziba, és állítólag meg akarja fogni a kezem, és attól félek, hogy meglesz az első csók is, és már egy ideje ezen görcsölök.

Nem tudom,mit csináljak a kezemmel csókolózás közben, vagy, hogy egyáltalán hogy kell, és mikor tudom, hogy meg akar engem csókolni??Ti milyen ruhában mennétek randira???


2012. aug. 6. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Még baszás is lehet nemhogy csók.
2012. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk egy rendes 12 éves GYEREK nem csókolózik. Ne akarj túl korán rib@nc lenni...
2012. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na ez aranyos. :D

Nyugi, ha így elgörcsölöd, akkor elrontod. Tedd a nyaka köré a kezed, vagy a vállára, vagy egyszerűen magad mellé.

A ruha tökmind1.

2012. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
amúgy meg ujjazd seggbe a gyereket
2012. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen lehet, de ezt bízd a fiúra randi végén ideális elköszönésnél vagy ha randi közben van egy olyan helyzet, pl felhőkarcoló teteje, budai vár tüzijáték stb.

első csókot sokan leírták már, szerintem a kezeiddel jó ha csak simán őt öleled magadhoz, neked nem kell semit csinálnod a kezeddel (szerintem) a csóknál hagyd a fiút irányítani ne aggódj időben tudni fogod mit kell csinálni nem lesz baj, onnan tudhatod hogy meg akar csókolni hogy közeledik feléd, hosszan a szemedbe néz meg azért szerintem az arcára van írva :D ruha mindegy csak kényelmes legyen és ha lehet jól is nézz ki, de nem kell miniben topban agyonsminkelve csak hogy úgy kényelmes legyen és te is jólérezd magad a bőrödben már tetszel neki ha randira hívott ne aggódj már túl vagy a tetszek neki nem tetszek neki részen :)

2012. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. válaszoló vagyok privátba ha írsz akkor még tudok tanácsot adni és mellesleg nem a csóktól leszel ribanc hanem ha több is lesz...
2012. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megértelek, hogy görcsölsz... Szerintem egyértelmű lesz, ha a fiú meg akar csókolni(mondjuk közelebb hajol).A többi majd automatikusan fog történni,pedig nem is gondolnád... a kezeddel átölelheted a nyakát, beletúrhatsz a hajába(persze ha nincs túlzselézve), vagy bármi, de biztos ügyes leszel! :) és szerintem bármilyen ruhában mész is el, biztos fogsz tetszeni neki!
2012. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!